Gratuluję.
4+ też ładnie wygląda w indeksie, szczególnie w otoczeniu piąteczek

ptaku napisał(a):Chciałbym mieć jakieś 4,5 w indeksie ....
Tylko, zeby potem jakis przyszły pracodawca nie postanowił go przejrzeć 
Bo chyba właśnie taka jestem
Zaliczyłam na 5 egzamin, przed którym byłam spanikowana tak jak jeszcze nigdy w życiu!!
Trafiłam do cudownej grupy, miałam cudne pytania i w taki oto sposób kolejny egzamin zaliczony

(pozdrawiam, Olga
),

Bałam się, że już za późno, bo facet jest rozchwytywany, a ma tylko 15 miejsc, ale zdążyłam w ostatniej chwili
![mml [smilie=mml.gif]](./images/smilies/mml.gif)
Koala napisał(a):Ginger napisał(a):Sie kiedyś studiowało............
a teraz nabiło sie 10 postów i heja na bagienko kto z kim i za ile!! syffffff
10 postów nie wystarczy, zeby móc sie taplać w bagienku 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości