imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » sobota, 4 lis 2006, 15:11

Lody śmietankowe, kubuś, dobry film i ciepłe łóżeczko :D

Takie imprezy lubię najbardziej ;p

Dużo tego ostatnio było... muszę odpocząć... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Uri » sobota, 4 lis 2006, 15:17

nie lody tylko Pringles, nie kubuś tylko cocacola, i nie w cieplym lozku bo spac sie chce ;-)

ja mam na razie dosyc do swiat
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Lili » sobota, 4 lis 2006, 17:09

no tak wyszlo ze nie bylo sie nigdzie;]
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » piątek, 10 lis 2006, 17:29

ochota jest jak nigdy, miejsce w sumie tez juz namierzone, tylko kurcze nie ma z kim :(
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » piątek, 10 lis 2006, 17:31

freak club welcome to :drunk: [smilie=yoji.gif]
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Peny » piątek, 10 lis 2006, 17:36

wczoraj bylam na jakiejs studenckiej imprezie w Eskulapie.. dzis sama nie wiem co bedzie.. ide na Polanke i zobaczymy co pozniej z tego wyniknie.. :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kulA » piątek, 10 lis 2006, 17:42

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):ochota jest jak nigdy, miejsce w sumie tez juz namierzone, tylko kurcze nie ma z kim :(


to idz sam!!!!!
Wynocha z domu bawic sie ale juz !!! :P :P :P

tylko kurcze nie bylem w tym klubie dawno i nie wiem czy teraz dalej sa takie fajne imprezy, jakby mialo byc dretwo to zawsze warto miec kogos znajomego, kiedys byly duze biby, moze pojde sam, zobaczymy
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » piątek, 10 lis 2006, 17:48

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
WZT napisał(a):
kulA napisał(a):ochota jest jak nigdy, miejsce w sumie tez juz namierzone, tylko kurcze nie ma z kim :(


to idz sam!!!!!
Wynocha z domu bawic sie ale juz !!! :P :P :P

tylko kurcze nie bylem w tym klubie dawno i nie wiem czy teraz dalej sa takie fajne imprezy, jakby mialo byc dretwo to zawsze warto miec kogos znajomego, kiedys byly duze biby, moze pojde sam, zobaczymy


to idz zawsze mozna pwio sobie wypic sam na sam z swymi myslami....

wiec dla tego paszol won z domu na impre :P :P :P !!!

ale wiesz przeciez ze ja nie pije, szczegolnie piwa :p
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » piątek, 10 lis 2006, 20:43

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):ochota jest jak nigdy, miejsce w sumie tez juz namierzone, tylko kurcze nie ma z kim :(


to idz sam!!!!!
Wynocha z domu bawic sie ale juz !!! :P :P :P

przekonales mnie :p
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » sobota, 11 lis 2006, 17:37

Wychodzi na to, że zamiast oglądania filmu [który bardzo chciałam obejrzeć ;p ] z piwem i orzeszkami... znowu zostanę wyciągnięta... a wręcz przytarmoszona na piwo ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości