imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RUDA » niedziela, 8 paź 2006, 20:35

kamila napisał(a):idzie ktoś na piwo? :P

ja mam piwo w domku :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Siostra » niedziela, 8 paź 2006, 21:01

Ja dzisiaj imprezę w wannie robię. Ziiiiimno mi jakoś, więc sobie wezmę taką fajową kąpiuszkę, że aż mi się mordka na samą myśl cieszy! A co dopiero będzie podczas samego aktu... :mg: :brawo:
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez kamila » poniedziałek, 9 paź 2006, 10:39

WZT napisał(a):siedem dni picia..... hm.,... mam nastroj aby ciagnac picie dalej ot takie cos.....
mam zacząć się martwić? :wink: Kup sobie Kubusia i pij go, zdrowszy i nie śmierdzi :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » poniedziałek, 9 paź 2006, 14:15

Dzisiejszy wieczorek "miastowy"..hehe
A dokładniej jeszcze nie wiem. Wiem tylko że jakiś pub z ekipą zaatakujemy :) :beer:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 9 paź 2006, 17:27

dzis odbijam krakowski rynek..nastroju na to nie mam ale jakos trzeba sie zintegrowac z grupa [smilie=smurf.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » poniedziałek, 9 paź 2006, 21:14

WZT napisał(a):hm... chyba jeszcze nie....po prostu taki nastroj i dogodnosc....
i tak się martwie :*
idę na jesienny spacer, co by zrzucic te zapiekanki :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » wtorek, 10 paź 2006, 07:21

kamila napisał(a):
WZT napisał(a):hm... chyba jeszcze nie....po prostu taki nastroj i dogodnosc....
i tak się martwie :*
idę na jesienny spacer, co by zrzucic te zapiekanki :P


może w końcy spotkamy sie na koncercie ?
report
 

Postprzez kamila » wtorek, 10 paź 2006, 10:01

report napisał(a):może w końcy spotkamy sie na koncercie ?
jeśli czasu mi nie zbraknie to owszem :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » wtorek, 10 paź 2006, 20:00

kamila napisał(a):
report napisał(a):może w końcy spotkamy sie na koncercie ?
jeśli czasu mi nie zbraknie to owszem :)


mogę Ci podrzucić z pół kilograma - jest na płycie ciemna strona księżyca... łap....
report
 

Postprzez Peny » wtorek, 10 paź 2006, 20:13

dzis imprezuje spokojnie w domu, w lozku z gazeta w lapkach i laptopem robiacym za wieze hi fi :] troche spokoju, moze sie wyspie na jutro.... od 8 wyklady... trza isc :D :wink:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Eonica » piątek, 13 paź 2006, 18:10

No i zostałam wyciągnięta na miastowy wypad z ekipką :wink: Najprawdopodobniej jakiś pub zaatakujemy, ale jeszcze nie wiem który (ewentualnie imprezka u kogoś na chacie) :wink:
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości