imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » sobota, 30 wrz 2006, 17:10

NataliaW napisał(a):nie załapałaś? :shock: chyba nie skasałaś cooo? Kamila, wyrazaj sie ! :twisted:
faktycznie jak mogłam zapomnieć o "kąsaniu" :oops: :lol: . Dziś bycze się w domu, ale kto wie gdzie będę jak wieczór nastanie :vampir:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołobrzeg » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:45

kamila napisał(a):
NataliaW napisał(a):nie załapałaś? :shock: chyba nie skasałaś cooo? Kamila, wyrazaj sie ! :twisted:
faktycznie jak mogłam zapomnieć o "kąsaniu" :oops: :lol: . Dziś bycze się w domu, ale kto wie gdzie będę jak wieczór nastanie :vampir:


cześć kama - masz już chłopaka ?
kołobrzeg
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:32

Postprzez no name » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:52

Wybieram się dziś do Antidotum. Ktoś będzie z forumowiczów ?
no name
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:13

Postprzez kamila » poniedziałek, 2 paź 2006, 19:12

kołobrzeg napisał(a):cześć kama - masz już chłopaka ?
co? :lol:
po "ciężkiej" pracy czas na relaks w domu przy herbacie :wink:

no name napisał(a):Wybieram się dziś do Antidotum. Ktoś będzie z forumowiczów ?
zmiana planów.. ja będę :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez scotsman » poniedziałek, 2 paź 2006, 20:08

dzisiaj spokojny wieczor w domu
scotsman
 

Postprzez Hong » poniedziałek, 2 paź 2006, 21:14

impreza z książką w łóżku :)
Avatar użytkownika
Hong
Twardziel
 
Posty: 87
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:01
Lokalizacja: od zawsze K-g

Postprzez new » piątek, 6 paź 2006, 21:56

dziś jeszcze zachacze o river, choć pewnie noc skonczy się w anti...
new
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 21:34

Postprzez Mafi » sobota, 7 paź 2006, 02:58

Wczoraj Anti... Dziś River... Jutro też coś... :)

Trzeba nadrobić 2,5 miesiąca nieobecności :p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez new » sobota, 7 paź 2006, 18:39

dziś latarnia, czadu trzeba poczuć/ kto idzie?
new
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 21:34

Postprzez Mafi » sobota, 7 paź 2006, 18:42

Anti... znowu z Madziulą będziemy udawały, że umiemy grać w bilarda :lol: ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kurczaczek » sobota, 7 paź 2006, 21:04

Na pralce, przy pralce, przed pralką, obok pralki... :doh:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kamila » niedziela, 8 paź 2006, 19:13

idzie ktoś na piwo? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości