

telka_es napisał(a):ciekawe co towszystko oznacza......
sny coś mówią nam zawsze ale kto to odgadnie??

telka_es napisał(a):Agunia skoro odgadujesz to co mój oznacza??

Agunia napisał(a):telka_es napisał(a):Agunia skoro odgadujesz to co mój oznacza??
za mało informacji moja droga![]()
napisz mi na pw wszystko, co pamiętasz - ale tak dosłownie wszystko wszystko, nawet jak pamiętasz kolor majtek jakie miałaś na sobie w tym śnie![]()
to może coś wykombinuję

kamila napisał(a):że co? Ty niby jakaś czarownica? Czarownic jeszcze w osrodku nie mieliśmy, a nie sorry była jedna, chwilowoAgunia napisał(a): to może coś wykombinuję![]()



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości