Gdzie spędziliście sylwestra?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rysio » niedziela, 6 sty 2008, 23:42

j0shu4 napisał(a):w europejskiej w zakopcu spiewa niejaki pan rysio w zlotej marynarce puszczajac podklady z magnetofonu marki kasprzak

o kurcze - to dopiero rarytas!!!! - i pomyslec ze gdybysmy nie odbiegli od tematu na momencik nigdy bym sie nie dowiedzial. przy pierwszej wizycie w tatrach nie omieszkam wpasc... a dokladnie w ktore dni spiewa?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 7 sty 2008, 09:11

na pewno we wtorki i czwartki
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez groszeq » poniedziałek, 7 sty 2008, 22:07

W bardzo fajnym lokalu w Poznaniu :roll:

Żarcie i wszelkie pitku w cenie, muzyka spoko i Budynio przy boku :roll: lepeij byc nie może
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez BLAaa » wtorek, 8 sty 2008, 00:01

slonkokg napisał(a):No Tisaja, to już teraz będziemy wiedzieli, gdzie nie iść w przyszłym roku ;) ;)


Moja droga... jak nie będziesz miała komu sprzedać córeczki, to zapomnij, że gdziekolwiek za rok pójdziesz :D
My juz drugiego Sylwka w domowych pieleszach spędziliśmy i jak znam zycie, to dwa następne też. :D
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez tobik23 » wtorek, 8 sty 2008, 20:26

witam również byłem w naszym wspaniałym lokalu "fregata" i dołączam się do tego co napisał "pitagoras" jeżeli zna ktos właściciela to niech sobie poczyta troche to może cos zmieni w co wątpie. NIKOMU NIE POLECAM TEGO LOLALU A JEŻELI JUZ KTOS MA OCHOTĘ TO NIECH WEŹMIE DROBNE NA TOALETE !!! :lol:
tobik23
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 8 sty 2008, 20:15

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 9 sty 2008, 00:02

gdzie bylam? jak co roku na slowacji, na nartach :)
w tym roku padlo na twardoszyn, kolo zuberca...pojechalismy na zorganizowany przez biuro podrozy 'sylwester studencki dla niewymagajacych klientow' ;) w pokoju na prawde nie dalo nic sie popsuc ale wazne ze bylo cieple lozko z poduszka i tesco z dzialem alkoholowym niedaleko ;)
bal sylwestrowy zorganizowany, w cenie...i bylo suuuupeeeer :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 9 sty 2008, 10:07

Sylwester daleko od domku... W towarzystwie jednej znanej osoby i 6 mi nieznanych... [do czasu oczywiście :D ]
Podsumowując było nieźle... Impreza koedukacyjna - rozmowy prowadzone tylko w języku angielskim... [nie ma co.. fajnie jest poznać kogoś z dalekiego kraju jak np. Australia]
Tak stanowczo potwierdzam, lepiej się rozmawia w innych językach po paru drinkach.. :P
Mariol
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości