j0shu4 napisał(a):w europejskiej w zakopcu spiewa niejaki pan rysio w zlotej marynarce puszczajac podklady z magnetofonu marki kasprzak
o kurcze - to dopiero rarytas!!!! - i pomyslec ze gdybysmy nie odbiegli od tematu na momencik nigdy bym sie nie dowiedzial. przy pierwszej wizycie w tatrach nie omieszkam wpasc... a dokladnie w ktore dni spiewa?

! 

