ZLOT 2 MAJ :))

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Slayer » środa, 25 kwi 2007, 06:13

Didi napisał(a):Florianno zaproponowalem wiec spotkanie na swiezym powietrzu :|


Popieram pomysł ogniska :twisted:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Agunia » środa, 25 kwi 2007, 08:10

kamila napisał(a):
FiDo napisał(a):ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal :twisted:
jak dla mnie to możesz bez ubrań przyjechać :twisted:

właśnie właśnie :twisted:

z resztą... mnie i tak jak zwykle nie będzie :wink:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez loisslane » środa, 25 kwi 2007, 08:18

Nie za często te zloty? jeszcze się sobie znudzimy :wink:
A pomysł, żeby na powietrzu popieram jak najbardziej. Wiosna już, koledzy i koleżanki, po co kisić się w lokalach? Co prawda wieczór może byc chłodny, ale co to dla nas! Znajdziemy sposób na rozgrzanie! :) :) :)
A Ty Fido nie zasłaniaj się ciuchami :lol:
loisslane
 

Postprzez RUDA » środa, 25 kwi 2007, 22:16

WZT napisał(a):A mnie nie bedzie bawcie sie dobrze :D


No mnie raczej tez nie ....
Budyn zly termin wybrales :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 25 kwi 2007, 22:37

loisslane napisał(a):Nie za często te zloty? jeszcze się sobie znudzimy :wink:
A pomysł, żeby na powietrzu popieram jak najbardziej. Wiosna już, koledzy i koleżanki, po co kisić się w lokalach? Co prawda wieczór może byc chłodny, ale co to dla nas! Znajdziemy sposób na rozgrzanie! :) :) :)
A Ty Fido nie zasłaniaj się ciuchami :lol:


no, Ty sie pojawiasz tak czesto, ze na pewno sie Toba znudzimy :P
jakby byla ciepla woda w morzu, a wino bysmy pod molo pili to moze bym sie rozebral. nie wiem czy wasze nerwy by zniosly ten widok :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez loisslane » czwartek, 26 kwi 2007, 08:10

FiDo napisał(a):no, Ty sie pojawiasz tak czesto, ze na pewno sie Toba znudzimy :P


moi drodzy, to co dobre, trzeba przecież dawkować, żeby się nie przesłodzić ;)
loisslane
 

Postprzez Agunia__ » czwartek, 26 kwi 2007, 14:28

albo 21 maja ? ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Deja Vu » czwartek, 26 kwi 2007, 15:07

kamila napisał(a):
FiDo napisał(a):ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal :twisted:
jak dla mnie to możesz bez ubrań przyjechać :twisted:

Z kąpielą w morzu :wink:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Nemo » czwartek, 26 kwi 2007, 18:09

Slayer napisał(a):
Didi napisał(a):Florianno zaproponowalem wiec spotkanie na swiezym powietrzu :|


Popieram pomysł ogniska :twisted:


Ja tez! :) Z chęcią bym przybyła. :wink: :P :twisted: :twisted:

Jeśli mnie ktoś jeszcze pamieta......
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez MadziUlka » czwartek, 26 kwi 2007, 18:49

a nawet i ja się zapewne pojawię :)
oczywiście jak uda mi się Marte namówić
bo w sumie jeszcze z Nią o tym nie rozmawiałam :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Flo » niedziela, 29 kwi 2007, 14:31

temat przycichl, lecz aktualny :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości