Zgwałcona wariatka?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 19:38

Agunia napisał(a):
Vin napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):a dlaczego mowa o zaawansowanej? i dlaczego na imprezie?


bo jak choroba jest w fazie "ukrytej", to człowiek wie co robi i wydaje sie normalny
a na imprezie, bo raczej na ulicy nie podejdziesz do laski i nie powiesz "chodź się bzykać" i będzie to jednorazowa przygoda


no a jak jest w zaawansowanej to jest chyba zdiagnozowana, tak ?
a jak jest zdiagnozowana to rodzice czy opiekunowie wiedza z czym to sie je
i chyba raczej takiej dziewczyny nie wypuszczaja samej z domu, szczegolnie na impreze


przeczytaj cały artykuł - tam jest o tym, jak laska z domu uciekła
nie da się zawsze takich ludzi pilnować


nie bede czytac artykulu bo mi sie nie chce
takie przyklady mozna mnozyc
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 19:39

Agunia napisał(a):
Vin napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):a dlaczego mowa o zaawansowanej? i dlaczego na imprezie?


bo jak choroba jest w fazie "ukrytej", to człowiek wie co robi i wydaje sie normalny
a na imprezie, bo raczej na ulicy nie podejdziesz do laski i nie powiesz "chodź się bzykać" i będzie to jednorazowa przygoda


no a jak jest w zaawansowanej to jest chyba zdiagnozowana, tak ?
a jak jest zdiagnozowana to rodzice czy opiekunowie wiedza z czym to sie je
i chyba raczej takiej dziewczyny nie wypuszczaja samej z domu, szczegolnie na impreze


przeczytaj cały artykuł - tam jest o tym, jak laska z domu uciekła
nie da się zawsze takich ludzi pilnować



opierasz sie na jednostokowym przypadku kobiety z zaawansowana schizofrenia. Jak wyjasnisz przypadki lzej chore?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 19:42

Flo napisał(a):opierasz sie na jednostokowym przypadku kobiety z zaawansowana schizofrenia. Jak wyjasnisz przypadki lzej chore?


to już chyba lekarz powinien ocenić, czy kobieta w danym stadium choroby była świadoma czy nie
dobry psychiatra powinien sobie z tym poradzić, szcególnie jeśli jest lekarzem prowadzącym, zna pacjentkę i jej historię choroby
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 19:43

dewianci dewiantami, ale co zrobic z normalnym chlopem ktory nie wiedzial ze kobieta jest chora?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 19:45

pastor napisał(a):Tu nie można się brać za kobiety chore na schizofrenie, depresję i inne choroby o podłożu psychicznym, gdyż są one leczone, lub próbowane leczyć, tutaj trzeba się brać za mężczyzn którzy to wykorzystują i ich leczyć, nawet kastracją.

Samcze popędy są coraz dziwniejsze i coraz silniejsze, uprzedmiotowienie drugiego człowieka na porządku dziennym. Nikogo nie można zmuszać do seksu, nawet własnej żony (kobieta zasługuje a nawet powinna mieć taki sam szacunek jak i mężczyzna, w końcu też to człowiek), gdyż można to nie tyle podpiąć pod gwałt co molestowanie, a nie oto tu chodzi, że by robić coś wbrew sobie.

Flo napisał(a):to zony obowiazek uprawiac seks z mezem :twisted:

a obowiązkiem męża szanować kobietę, opiekować się nią, wspierać i dawać poczucie bezpieczeństwa, a jak kobieta nie chce uprawiać seksu z mężem to nawet zadbać o siebie fizycznie... bo chyba musi być ku temu powód :twisted: :twisted: :twisted:

"Łatwy towar", wystarczy wyciągnąć rękę... lekka przesada i to co najlepsze, że nie tylko miejscowe męty takie akrobacje wyczyniają, ale i "porządni" ludzie i "dobrzy sąsiedzi".

Z takimi (można nazwać) dewiantami nie da się nic zrobić zapewne oprócz zamknięcia, a żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, raczej już trzeba myśleć o swoich dzieciach, których seksualność rozwija się stopniowo od samego początku i je w odpowiedni sposób edukować (i nie bać się), że by nie wyrosły małe "dewianty".

:twisted: :twisted: :twisted:


jeden mądry no :*
i masz rację - kastrować :evil:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 19:45

chora jak chora
a jak do tego byla chetna ladna i powabna ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 19:46

Flo napisał(a):dewianci dewiantami, ale co zrobic z normalnym chlopem ktory nie wiedzial ze kobieta jest chora?


no weź....
to tak jak pytać "co zrobić z facetem, który nie wiedział, że klientka jest pijana?"
Ty chyba się nigdy z kimś takim nie spotkałeś
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 19:46

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):dewianci dewiantami, ale co zrobic z normalnym chlopem ktory nie wiedzial ze kobieta jest chora?


jeżeli nie wiedział, nie był tego świadom, nie zauważył, nie został poinformowany, to z moralnego punku widzenia jest "czysty", ale co z facetem jak się dowie??


jest czysty, ale jakis tam opiekuj owej chorej kobiety powie ze to dewiant i co wtedy?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » czwartek, 12 kwi 2007, 19:47

pastor napisał(a):Nikogo nie można zmuszać do seksu:


poraziło mnie to odkrycie... dotąd myślałem, ze zmuszanie do seksu to norma, a na poważnie... dzicz państwowa - to mój termin paradoksy prawne, tu seksitowski anachronizm
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 19:48

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):dewianci dewiantami, ale co zrobic z normalnym chlopem ktory nie wiedzial ze kobieta jest chora?


no weź....
to tak jak pytać "co zrobić z facetem, który nie wiedział, że klientka jest pijana?"
Ty chyba się nigdy z kimś takim nie spotkałeś


bzdurne porownanie, co ma pijanstwo do ukrytej schizofrenii? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 19:50

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):dewianci dewiantami, ale co zrobic z normalnym chlopem ktory nie wiedzial ze kobieta jest chora?


no weź....
to tak jak pytać "co zrobić z facetem, który nie wiedział, że klientka jest pijana?"
Ty chyba się nigdy z kimś takim nie spotkałeś


Agunia no przeciez sama napisalas wyzej : bo jak choroba jest w fazie "ukrytej", to człowiek wie co robi i wydaje sie normalny

to logiczne, ze nie wiedzial, myslal ze normalna jest, tak ? :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 19:50

Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):no weź....
to tak jak pytać "co zrobić z facetem, który nie wiedział, że klientka jest pijana?"
Ty chyba się nigdy z kimś takim nie spotkałeś


bzdurne porownanie, co ma pijanstwo do ukrytej schizofrenii? :twisted:


a to, że jak ktoś jest pijany to jest to widoczne
i jak ma ktoś schizofrenię, to raczej też
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości