GDZIE ZJEŚĆ SUSHI ???

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez KONDZIORNO » niedziela, 18 lut 2007, 18:32

można zmontować :D
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » sobota, 15 wrz 2007, 22:59

bywa ktoś koło Józefiny w susharni?
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez mimoza » niedziela, 16 wrz 2007, 08:29

samemu robie, ale z ostro papryko marynowano - ha, -:)
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez KONDZIORNO » niedziela, 16 wrz 2007, 11:00

z papryką??? bleeee
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez mimoza » niedziela, 16 wrz 2007, 11:53

taaa, profan, ale wchodzi...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez KONDZIORNO » niedziela, 16 wrz 2007, 12:29

Ale ceny to maja z kosmosu jakiegoś !!!
Strasznie drogo dlatego za często nie chodze. Co do smaku to bardzo dobre.
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » niedziela, 16 wrz 2007, 12:48

0wn4g3 napisał(a):Biorąc pod uwagę, że większość produktów ściągają z Japonii, a i ceny na miejscu produktów np. Blue Dragona do małych nie należą, nie ma co się dziwić. W tym konkretnym wypadku płacisz za jakość. A nie za markę, jak np w Winogronach od paru lat. Uważam, że produkt jest wart swojej ceny.


No chyba żartujesz z tym że produkty ściągają z Japoni ;-)
Wszystkie produkty mozna kupic bez problemu w Polsce i mówienie o ściąganiu produktów z Japonii to próba wytłumaczenia ich wysokich cen. Nie przesadzajmy.
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » niedziela, 16 wrz 2007, 13:09

Słuchaj zarówno w Galerii Mokotów jak i w innych warszawskich susharniach nie zapłacisz za 2 nigiri 18 zeta.
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » niedziela, 16 wrz 2007, 13:19

Nie napinaj sie człowieku. Mówie tylko że jest drogo a Ty mi tu wymyślasz że produkty z Japonii przywożą.
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości