a reszta? musi byc zawsze po "mojemu"

FiDo napisał(a):male dziwactwa:
gdy jem ciastka Hity, zawsze najpierw zjadam czesc sucha, pozniej zebami zdrapuje czekoladowa mase. tak samo z Delicjami. zjadam galaretke, potem biszkopta (albo odwrotna kolejnosc). ptasie mleczko obskubuje najpierw z czekolady
tez tak mam ![slap [smilie=slap.gif]](./images/smilies/slap.gif)
Ciastka Hity, delicje i ptasie mleczko jem tak samo jak Fido.

.Y. napisał(a):Z kolei kiedy pije piwo, to zawsze zdrapuje naklejke z butelki

cushu napisał(a):aaa... to ja jak spie, zawijam sobie koldre w stopach, zeby mi wampiry nie weszly
też zawijam sobie kołderke, ale też miętole, ocieram je sobie jedna o drugą, zawsze jakoś szybciej zasypiam

FiDo napisał(a):.Y. napisał(a):Z kolei kiedy pije piwo, to zawsze zdrapuje naklejke z butelki
no to przeciez ja mam tak samo. juz nie wspomne o podswiadomym darciu podkladek


Flo napisał(a):moj kolejny rytual z serii psychodelicznych
gdy budze sie w nocy, zawsze widze postacie w moim pokoju, konczy sie to zawsze zapaleniem swiatla i upewnieniem sie ze nikogo w pokoju nie ma

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości