
WZT napisał(a):kulA napisał(a):
- pomagaj mi unikać powodów do przykrości: wielkich przyjęć, czyjejś głośnej muzyki,
to znaczy ze na koncerty przestajesz chodzic![]()
![]()
![]()
!!

i co, mam się teraz do tego stosować?kamila napisał(a):4 - Indywidualista![]()
Jak postępować ze mną:
• praw mi dużo komplementów. Wiele dla mnie znaczą
• wspieraj mnie jako przyjaciel i partner. Pomóż mi kochać i doceniać siebie
• szanuj mnie za mój wyjątkowy dar widzenia i moją intuicję
• mimo, że nie zawsze lubię gdy się mnie pociesza gdy mam melancholijny nastrój, to jednak ktoś mógłby mnie trochę rozweselić
• nie mów mi, że jestem przewraźliwiona lub zbyt przeczulona
ponoć zachowanie piątki "oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski" więc od czasu do czasu możesz liczyć na jakiś komplement itd. 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości