projektowanie stron www

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » środa, 8 lis 2006, 22:06

w wiekszych miastach za zwyczajny kurs photoshopa: 50zl/h
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Martius » środa, 8 lis 2006, 22:21

FiDo napisał(a):w wiekszych miastach za zwyczajny kurs photoshopa: 50zl/h


to juz lepiej zainwestowac w biblie photoshopa od a do z 8)
wiem bo mam
polecam jak ktos chce wydac 50zl/h
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez McCool » środa, 8 lis 2006, 22:35

a co wy sie tak na tego Franka uwzieliście? :twisted: on ma mature w tym roku, dajcie mu spokój :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Stavro » czwartek, 9 lis 2006, 00:51

Martius napisał(a):
FiDo napisał(a):w wiekszych miastach za zwyczajny kurs photoshopa: 50zl/h


to juz lepiej zainwestowac w biblie photoshopa od a do z 8)
wiem bo mam
polecam jak ktos chce wydac 50zl/h


moge a warto ??
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez rysio » czwartek, 9 lis 2006, 01:01

Sato napisał(a):
rysio napisał(a):ranek... napewno nie jets jedyny. a o tym by był najlepszy to mowy nawet nie ma. jedno to on JEST - jest mianowicie bardzo drogi.

40zl za godzine to duzo? chyba smieszny jestes... to i tak jak na lokalne kolobrzeskie warunki nie duzo...
nie wiem ile bys chcial? 10zl? za takie drobniaki szkoda czasu

chodzi o stosunek jakości do ceny (:))
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Martius » czwartek, 9 lis 2006, 17:26

Stavro napisał(a):
Martius napisał(a):
FiDo napisał(a):w wiekszych miastach za zwyczajny kurs photoshopa: 50zl/h


to juz lepiej zainwestowac w biblie photoshopa od a do z 8)
wiem bo mam
polecam jak ktos chce wydac 50zl/h


moge a warto ??


warto miec taka ksiazke jezeli ktos sie interesuje tematyka grafiki zawsze mozna sie czegos nauczyc douczyc przeczytac i zawsze pod reka "w domowej bibliotece " 8)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez r00t » piątek, 10 lis 2006, 12:08

Powiem tak, każdy projektujący strony internetowe ma swoje nawyki i triki. Ja polecam zebrać się w garść usiąść do google i męczyć temat. Nie wyjedzie, to od nowa, nie wyjedzie ponownie, to jeszcze raz, ... i tak do znudzenia. Jak się nie poddasz to będziesz robił strony. Jak się zniechęcisz to nie będziesz ich robił...

Co do produkcji "Webnext" ja przepraszam bardzo, ale to ją jakieś internetowe straszydła! I jeszcze wołają za byle jaką stronę 600 zł (pisałem maila i specjalnie zapytałem ile za taką a taką stronę). Tacy "projektanci" powinni trzymać się z dala od edytorów HTML. Pomijając design graficzny (chociaż to jest bardzo ważne!), kod tych stron jest przerażający! Takim kodem można straszyć małe dzieci...

Jeżeli chcesz mogę Cię czegoś nauczyć, a raczej pokazać co z czym się je. Ale mój czas do najtańszych nie należy. Tak jak pisał Sato, na drobinki nikt nie będzie się prężył.

Na koniec moja rada. Chcesz robić strony DOBRZE to zacznij tutaj http://www.cssmania.com (pooglądaj jak wyglądają strony, które stronami są w rzeczywistości) http://cssvault.com/resources.php (poczytaj co z czym się je) i w żadnym wypadku nie wzoruj się na "Webnext".

W Polsce też się o tym pisze. Np tutaj. http://art.webesteem.pl/ można poczytać ciekawe teksty o teorii designu i projektowaniu stron.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » piątek, 10 lis 2006, 12:13

dzieki ROOT za porady... faktycznie sam musze sie uczyc... moze za jakis czas cos sie naucze...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości