
report napisał(a):własnie nagarałem zbliżenia z a. rafińskim który całą młodość przesiedział w poznaniu i chodził na konkurs wieniawskiego - brzmi to jak opowieść z innego świata - polecam dziś po wydarzeniach w tkk, .
Demurrer napisał(a):report napisał(a):własnie nagarałem zbliżenia z a. rafińskim który całą młodość przesiedział w poznaniu i chodził na konkurs wieniawskiego - brzmi to jak opowieść z innego świata - polecam dziś po wydarzeniach w tkk, .
nagrałeś wywiad powiadasz, hmmm![]()
a czy Pan ten startuje do rady?
nie wiem, ale skoro nagrałeś wywiad, to pewnie tak.. no i niech zgadnę z jakiej partii..
Demurrer napisał(a):report napisał(a):własnie nagarałem zbliżenia z a. rafińskim który całą młodość przesiedział w poznaniu i chodził na konkurs wieniawskiego - brzmi to jak opowieść z innego świata - polecam dziś po wydarzeniach w tkk, .
nagrałeś wywiad powiadasz, hmmm![]()
a czy Pan ten startuje do rady?
nie wiem, ale skoro nagrałeś wywiad, to pewnie tak.. no i niech zgadnę z jakiej partii..

dziewuszka napisał(a):Musisz do wszystkiego politykę mieszać?
Wyluzuj Demi bo już skóra Ci się na nosie zmarszczyła
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości