
j0shu4 napisał(a):Petroffa chcesz prywatyzowac ?
reportty juz idz spac jutro tez jest ciezki dzien
na pewno cos sie znajdzie , z tym ze moim zdaniem nie jest to miejsce na sesje rady miejskiej , wrecz przeciwnie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości