!!!/....klawo....tak trzymaj karpiu.../sorrry jesli obrazilem mianem tak smacznej rybki...!abyss napisał(a):Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, nawet samego prezydenta
blawatek-blu napisał(a):Pora urlopów posłów już się skończyła, wydaje mi się, że S.K. za bardzo angażuje się w sprawy lokalne, przecież był wybrany do reprezentowania nas i naszego regionu w Warszawie. Pora Panie pośle zabrać się za prace, nowe projekty. Palenie mostów nie zawsze się opłaca.
abyss napisał(a):No gdybym nie miał punktu odniesienia to pewnie bym pomyślał, że rola posła polega na notorycznym lataniu samolotem na nasz koszt w jedną i drugą stronę...... ale mam, dzięki Bogu.
Porównaj sobie działalność posła Hoca i posła Karpinuka.

Konsul napisał(a):Pan Karpiniuk kocha się pokazywać, głosić kwieciste mowy. Dużo mówić, o wszystkim, to bez znaczenia. Pojawiać się na uroczystościach, wręczać kwiaty, dziękować, przyjmować cały splendor na siebie. Pozwolę sobie na użycie takiego sformułowania: Narcyzm polityczny. A jakie są wyniki jego wice prezydentury, jakie konkretne działania. Co zrobił konkretnego? Jakie są zasługi namacalne w dziedzinach, które jemu podlegały podczas pełnienia funkcji jako wiceprezydent. Nawet jego młodzieżówka, twierdzi, że pojawienie się posła w tv to sukces parlamentaryzmu kołobrzeskiego. Jaki sukces? Medialny?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości