ZBLIŻENIA-Sebastian Karpiniuk-pełna kultura

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez monika n-k » środa, 30 sie 2006, 23:07

a Ty "abyss" sie drogi spodziewałeś?
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Wirnik » środa, 30 sie 2006, 23:14

Karpiniuk....podoba mi się komunikatywnosc tego człowieka, trafia do mnie i jak myslę do innych.../ ps: chociaż ten człowiek potrafi podać rękę innemu człowiekowi...! ....i się uśmiechnąć !!!!!/....klawo....tak trzymaj karpiu.../sorrry jesli obrazilem mianem tak smacznej rybki...!
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez BLAaa » czwartek, 31 sie 2006, 06:07

abyss napisał(a):Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, nawet samego prezydenta :twisted:


To chyba nie Ty napisałeś :wink:

W zasadzie Seba mówił dużo i dość konkretnie. Nie pasowało mi jednak to, że i on chce ściągać tu jakiegoś super fachowca od trudnych dróg, żeby ten sie wypowiadał. Teraz jest to juz musztarda po obiedzie.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez abyss » czwartek, 31 sie 2006, 09:41

Poza wyszydzaniem posła Hoca, opluwaniem przydenta Bieńkowskiego, skłócaniem wszystkich i ogólnej awanturze z jego strony to wszystka gra. Może pan poseł etykiem zostanie ?
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez blawatek-blu » czwartek, 31 sie 2006, 09:54

Pora urlopów posłów już się skończyła, wydaje mi się, że S.K. za bardzo angażuje się w sprawy lokalne, przecież był wybrany do reprezentowania nas i naszego regionu w Warszawie. Pora Panie pośle zabrać się za prace, nowe projekty. Palenie mostów nie zawsze się opłaca.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Postprzez BLAaa » czwartek, 31 sie 2006, 11:39

Po mostach zostały juz kikuty. Teraz artyleria szykuje się do ostrzału. Pierwsze salwy juz poszły, mimo, że emisariusze z białymi flagami jeszcze pertraktuja. :)
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez qrczak » czwartek, 31 sie 2006, 13:54

blawatek-blu napisał(a):Pora urlopów posłów już się skończyła, wydaje mi się, że S.K. za bardzo angażuje się w sprawy lokalne, przecież był wybrany do reprezentowania nas i naszego regionu w Warszawie. Pora Panie pośle zabrać się za prace, nowe projekty. Palenie mostów nie zawsze się opłaca.



Przecież poseł nawet jak nie ma urlopu w sejmie to wygląda z telewizora w TKK. Facet zamiast pracować w sejmie do czego go wyborcy powołali ciągle miesza w mieście. Szkoda, że się tak nie starał jak na posła startował, wtedy bym głosu nie zmarnował.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » czwartek, 31 sie 2006, 14:11

Qrczak a co w tym zlego, że się miastem interesuje ?

Nigdy nie dogodzisz
Jak się interseuje - źle
Jak sie nie interesuje tez źle
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Elfik » czwartek, 31 sie 2006, 15:36

Wyjęłaś mi to z ust vin :)
Jakby sie nie interesował to by wszyscy marudzili, że się poseł wyalienował i w warszawce zaszył, a jak się zainteresuje to go do sejmu wysyłają. Praca w sejmie nie wyklucza interesowaniem się sprawami miasta. Jeśli ktoś wiele lat żył sprawami miasta, pełnił tu różne funkcje to trudno, żeby z dnia na dzień odciął sie od tego.
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez abyss » czwartek, 31 sie 2006, 16:12

No gdybym nie miał punktu odniesienia to pewnie bym pomyślał, że rola posła polega na notorycznym lataniu samolotem na nasz koszt w jedną i drugą stronę...... ale mam, dzięki Bogu.

Porównaj sobie działalność posła Hoca i posła Karpinuka.
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez qrczak » piątek, 1 wrz 2006, 06:02

abyss napisał(a):No gdybym nie miał punktu odniesienia to pewnie bym pomyślał, że rola posła polega na notorycznym lataniu samolotem na nasz koszt w jedną i drugą stronę...... ale mam, dzięki Bogu.

Porównaj sobie działalność posła Hoca i posła Karpinuka.


Jak śmiesz porównywać. Poseł Hoc ma Kołobrzeg gdzieś w przeciwieństwie do nażelowanego posła. Poseł Hoc nie robi nic. :wink:



W ogóle co taki temat robi w tym dziale :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » piątek, 1 wrz 2006, 06:05

Nie bój nic, Czesław też swoje rozgrywa...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Konsul » sobota, 2 wrz 2006, 14:05

Pan Karpiniuk kocha się pokazywać, głosić kwieciste mowy. Dużo mówić, o wszystkim, to bez znaczenia. Pojawiać się na uroczystościach, wręczać kwiaty, dziękować, przyjmować cały splendor na siebie. Pozwolę sobie na użycie takiego sformułowania: Narcyzm polityczny. A jakie są wyniki jego wice prezydentury, jakie konkretne działania. Co zrobił konkretnego? Jakie są zasługi namacalne w dziedzinach, które jemu podlegały podczas pełnienia funkcji jako wiceprezydent. Nawet jego młodzieżówka, twierdzi, że pojawienie się posła w tv to sukces parlamentaryzmu kołobrzeskiego. Jaki sukces? Medialny?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez monika n-k » sobota, 2 wrz 2006, 14:51

Konsul napisał(a):Pan Karpiniuk kocha się pokazywać, głosić kwieciste mowy. Dużo mówić, o wszystkim, to bez znaczenia. Pojawiać się na uroczystościach, wręczać kwiaty, dziękować, przyjmować cały splendor na siebie. Pozwolę sobie na użycie takiego sformułowania: Narcyzm polityczny. A jakie są wyniki jego wice prezydentury, jakie konkretne działania. Co zrobił konkretnego? Jakie są zasługi namacalne w dziedzinach, które jemu podlegały podczas pełnienia funkcji jako wiceprezydent. Nawet jego młodzieżówka, twierdzi, że pojawienie się posła w tv to sukces parlamentaryzmu kołobrzeskiego. Jaki sukces? Medialny?


Ty jesteś pewien ,ze piszesz o S.K??? Bo na moje oko to opisales dzialania ale kogoś calkiem innego.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez report » sobota, 2 wrz 2006, 15:33

Halu, to ja żywy trup report,. wstałem z katafalku, choć - tak sobie mocno obiecywałem, że się nie odezwę, no i masz babo placek -, nawet nieobecny jestem ciagany do odpowiedzi, zatem: mówię trupim głosem - audycja zbliżenia, - mamy dwóch posłów i uważam, że trzeba z nimi rozmawiać, nawet jak ktos inny uważa inaczej. Przeprowadziłem równa liczbe wywiadów z panami posłami. Dzisiaj bedzie wywiad z z Cz.H. Jutro powtrórki. Dziękuje za opinię i zainteresowanie. Pozdrawiam widzów tkk.
report
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości