chce sie zapisać do jakiejś partii,tylko nie wiem jakiej

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sauniere » sobota, 12 sie 2006, 10:52

joshua .. jakie wycieczki? co ja takiego robie? mozecie od razu napiszecie gdzies w regulaminie czy co ze to forum jest lewackie i mozna nazywac MW, ONR, LPR i inne partie i organizacje narodowe "faszystami", chwalic mordercę Che Guevarę itd .. a jednoczesnie nie mozna bronic i chwalic wartosci narodowych, konserwatyzmu .. wtedy bedzie mozna sie do mnie przyczepic .. a teraz to ja nic nie robie .. i proszę o obiektywizm
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez j0shu4 » sobota, 12 sie 2006, 10:54

szkoda mi ciebie
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Charlemagne » sobota, 12 sie 2006, 12:12

modlitwa którą oni wywieszali to była modlitwa o nawrócenie żydów Św. Piusa V .. nie wiem co w tym złego
Charlemagne
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 12:00
Lokalizacja: Vandee

Postprzez Bruno » sobota, 12 sie 2006, 12:13

Charlemagne napisał(a):modlitwa którą oni wywieszali to była modlitwa o nawrócenie żydów Św. Piusa V .. nie wiem co w tym złego


Sauniere: drugie konto by moc pisac?? To jest chore...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Charlemagne » sobota, 12 sie 2006, 12:19

koniecznosc .. niech mi odblokują tamte .. nic złego tu nie robie .. nie wyzywam, nie atakuje nikogo personalnie .. a sie czepiają ;(
Charlemagne
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 12:00
Lokalizacja: Vandee

Postprzez Bruno » sobota, 12 sie 2006, 12:20

Charlemagne napisał(a):koniecznosc .. niech mi odblokują tamte .. nic złego tu nie robie .. nie wyzywam, nie atakuje nikogo personalnie .. a sie czepiają ;(

Propagujesz postawy faszystowskie i nazistowskie - polskie prawo tego zabrania.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Degrelle » sobota, 12 sie 2006, 12:36

oszczerstwa
Degrelle
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 12:29

Postprzez qrczak » sobota, 12 sie 2006, 13:05

Degrelle napisał(a):oszczerstwa



Trzecie konto :?: :shock:
Chłopak zawzięty jest, Gargamel czy Karolla przy nim to małe rattlerki, sorry pikusie. :D
Monika jak nie wiesz gdzie się zapisać to się nigdzie nie zapisuj. Proste.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mario » sobota, 12 sie 2006, 13:21

j0shu4 - za co dokładnie dałeś bana Saunierowi? Próbuje jakoś doszukać się propagowania faszyzmu, ale nie mogę.
Czasami jest tak, że polityczna poprawność odbiera rozum, a na usłyszane słowo ŻYD krew się w żyłach zatrzymuje a mózg doszukuje się osaczających nazistów ze sfastyką na ramieniu.
Więc nie ośmieszaj się i odblokuj konto Saunierowi, bo ze swobodnej rozmowy o partiach politycznych robisz z tego tematu indeks partii zakazanych.
Nie wszyscy tutaj są lewakami, a lekki skręt w strony narodowe nie zawsze musi się kończyć obozami koncentracyjnymi.
Avatar użytkownika
Mario
Dyskutant
 
Posty: 157
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2005, 00:12
Lokalizacja: stąd

Postprzez Roman » sobota, 12 sie 2006, 14:06

modlitwa o nawrócenie Żydów - jak dla mnie niefajne

co do partii - zastanów się co sądzisz o Niemcach, Kościele katolickim i "okrągłym stole" i wtedy raczej będziesz mieć jasność, co do swoich preferencji

albo postaw na jakieś biopaliwa i Samoobrona czy PSL wezmą Cię w ciemno
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemezis-kg » sobota, 12 sie 2006, 14:22

A nie lepiej zapisać się do jakiegoś stowarzyszenia i podziałać ????
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez Nemezis-kg » sobota, 12 sie 2006, 14:24

Mario! Świetny avatar :lol: :lol: :lol: :lol:

sorki za offtopika, ale nie mogłem się powstrzymać, dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez monika n-k » sobota, 12 sie 2006, 17:00

Roman napisał(a):modlitwa o nawrócenie Żydów - jak dla mnie niefajne

co do partii - zastanów się co sądzisz o Niemcach, Kościele katolickim i "okrągłym stole" i wtedy raczej będziesz mieć jasność, co do swoich preferencji

albo postaw na jakieś biopaliwa i Samoobrona czy PSL wezmą Cię w ciemno


Wiec tak.Niemcy jak niemcy są różni tak jak i Polacy i wcale nie chce sie zapisywać do niemieckiej partii tylko Polskiej (o ile jakaś mnie przyjmie).
W kościele katolickim najbardziej lubie zabytkowe kościoły i JPII.
Okragły stół to troche nie czaje
Biopaliwa też nie bo jezdze na bezynie95
Samoobrona to zdaje sie , ze rolnicy
w ciemno Ibisz
mam 165cm
Prosze o poważne i zrozumiałe wypowiedzi
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości