[Ognisko] 15 lipiec (sobota)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:13

cos sie ekipka wykrusza
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez MadziUlka » poniedziałek, 10 lip 2006, 18:37

Z przyjemnoscia bym sie pojawila ale niestety
nie zdaze przyleciec ;)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 18:20

to bedzie cos z tego? :)
Flo_
 

Postprzez Flo_ » wtorek, 11 lip 2006, 19:11

ptaku napisał(a):Ja bprzyjdę jak będzie trochę osób bo narazie to biednie... biednie...


zawsze biednie z wpisami bylo a ludzie dopisali
Flo_
 

Postprzez kulA » środa, 12 lip 2006, 08:48

niestety musze przyznac ze nad moim przybyciem tez rozciagaja sie czarne chmury
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo_ » środa, 12 lip 2006, 08:55

oj bedziesz :)
Flo_
 

Postprzez Flo_ » środa, 12 lip 2006, 08:58

Achaja napisał(a):postaram się, ale może mnie nie być :(


uszka do gory :twisted:
Flo_
 

Postprzez Flo » piątek, 14 lip 2006, 09:47

Achaja napisał(a):to na którą to ognisko, bo chyba jednak będę :D


przyjdz przed 20
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 14 lip 2006, 18:38

Myślę, że wpadne się przywitać [ale nie zostanę], bo będzie to mój pierwszy (nie licząc otwarcia lata) i ostatni zlot w te wakacje... Następny pewnie dopiero na święta... ;/ ;(

przyjdę o ile ktoś mnie naprowadzi- bo byłam tam tylko raz, a drogi nie pamiętam...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » piątek, 14 lip 2006, 20:33

Mafi napisał(a):Myślę, że wpadne się przywitać [ale nie zostanę], bo będzie to mój pierwszy (nie licząc otwarcia lata) i ostatni zlot w te wakacje... Następny pewnie dopiero na święta... ;/ ;(

przyjdę o ile ktoś mnie naprowadzi- bo byłam tam tylko raz, a drogi nie pamiętam...


z Fidem sie zabierzesz najwyzej, i mozliwe ze ze mna bo mamy razem pruc :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości