praca sezonowa

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 17 maja 2006, 14:47

zgadzam sie z Flo, moja szefowa chetnie by mi wiecej zaplacila ale po prostu nie mogla bo sama by z tego nic nie miala
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Agunia » środa, 17 maja 2006, 14:48

Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):a myslisz ze pracodwacy maja z czego dawac?


właśnie o to chodzi, że mają... ale skąpią strsznie, sama się o tym przekonałam


nie wszyscy, niektorzy po prostu nie maja, trafilas na kogos kto mial a nie dal, dzieki temu jest pewnie bogaty


tylko, że jak się po raz kolejny trafia na podobnego pracodawcę, to chyba to o czymś świadczy :P
a takich, którzy nie mają i są uczciwi jest coraz mniej... corazwięcej jest takich co wyzyskują, wykorzystują swoich pracowników, a grosz z tego marny
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kulA » środa, 17 maja 2006, 14:50

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):a myslisz ze pracodwacy maja z czego dawac?


właśnie o to chodzi, że mają... ale skąpią strsznie, sama się o tym przekonałam


nie wszyscy, niektorzy po prostu nie maja, trafilas na kogos kto mial a nie dal, dzieki temu jest pewnie bogaty


tylko, że jak się po raz kolejny trafia na podobnego pracodawcę, to chyba to o czymś świadczy :P
a takich, którzy nie mają i są uczciwi jest coraz mniej... corazwięcej jest takich co wyzyskują, wykorzystują swoich pracowników, a grosz z tego marny

tak samo jest w druga strone, coraz mniej jest uczciwych pracownikow a coraz wiecej kretaczy ktorzy tna na kasie, obijaja sie i kombinuja jakby tu sie nie narobic
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Agunia » środa, 17 maja 2006, 14:52

kulA napisał(a):tak samo jest w druga strone, coraz mniej jest uczciwych pracownikow a coraz wiecej kretaczy ktorzy tna na kasie, obijaja sie i kombinuja jakby tu sie nie narobic


nie ma co się dziwić, że przycinają... a że jest to nieuczciwe to inna sprawa
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » środa, 17 maja 2006, 14:52

naprawde Agunia trzeba zle trafiac, masz po prostu pecha w zyciu no :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » środa, 17 maja 2006, 14:54

Flo napisał(a):naprawde Agunia trzeba zle trafiac, masz po prostu pecha w zyciu no :twisted:


a czy ja mówię, że mi źle? :P ja tylko chciałabym, żeby było troszkę lepiej :P
choć teraz i tak jest już nawet oki...
ale najgorzej to pracować u rodzinki - tacy najbardziej wykorzystują
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » środa, 17 maja 2006, 14:55

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):naprawde Agunia trzeba zle trafiac, masz po prostu pecha w zyciu no :twisted:


a czy ja mówię, że mi źle? :P ja tylko chciałabym, żeby było troszkę lepiej :P
choć teraz i tak jest już nawet oki...
ale najgorzej to pracować u rodzinki - tacy najbardziej wykorzystują


to tez nie regula z ta rodzina
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez chooper » środa, 17 maja 2006, 18:48

a myslisz ze pracodwacy maja z czego dawac?

to zrozumiale, ze skoro nie bedzie chetnych do pracy - to tzeba place podniesc ...i nie mowcie mi tu, ze w sezonie nie stac kogos na to - bo stac wiekszosc ...skoro sie zatrudnia kogos za 700-1000 zl w przypadku braku chetnych niestety nie ma wyjscia
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Meeta » środa, 17 maja 2006, 21:24

chooper napisał(a):
a myslisz ze pracodwacy maja z czego dawac?

to zrozumiale, ze skoro nie bedzie chetnych do pracy - to tzeba place podniesc ...i nie mowcie mi tu, ze w sezonie nie stac kogos na to - bo stac wiekszosc ...skoro sie zatrudnia kogos za 700-1000 zl w przypadku braku chetnych niestety nie ma wyjscia



A i to czy maja zalezy od wielu czynnikow. Lokalizacja, to jaki byl sezon itd. Osobiscie znam przypadek gdzie kobieta ma super lokal ze swietnym jedzeniem, ale juz rok temu prawie poszla z torbami, bo lokal jest o 50 metrow od glownej drogi, ludzie nie zachodza, a sezon byl kiepski. I co tu począć??

PS
Wiadomo też ze sezony są z każdym rokiem coraz gorsze.
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez oska79 » środa, 17 maja 2006, 21:43

W swoim życiu miałam kilku szefów, raz gorszych, raz lepszych. Zarówno pracodawca jak i pracobiorca chce pieniążków jak najwięcej... jast to normalna sprawa. Mnie najbardziej jednak drazniła nieuczciwosc której niestety pełno, w szczególnosci w gastronomii. Uważam, że pracodawca musi postawić się w roli pracownika, jezeli chodzi o wypłatę premie itd ale i pracownik musi zrozumieć że utarg to nie zysk a koszty sa cały rok.
oska79
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2006, 20:08

Postprzez rysio » czwartek, 18 maja 2006, 06:30

Flo napisał(a):napisz jaka to praca, to kogos znajdziesz

do oska79 ja mam inna propozycję: mianowicie napisz ile delikwent zarobi. ale będziesz musiał/a zejść nieco z gwizdka, bo za 1200 nikt Ci nie weźmie tej pracy chyba że menele spod dworca. idą dobre czasy dla fizycznych - nareszcie zostana docenieni, bo jak nie, to prywaciarz albo bedzie sam zasuwał jako kelner, albo nic nie zarobi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez qrczak » czwartek, 18 maja 2006, 06:47

ale będziesz musiał/a zejść nieco z gwizdka, bo za 1200 nikt Ci nie weźmie tej pracy chyba że menele spod dworca. idą dobre czasy dla fizycznych


rysiu powiedz mi proszę, ile godzin w swoim życiu przepracowałeś :?:
Wydaje mi sie, że jeżeli popracowałeś w ogóle to raczej niewiele, jeżeli dla ciebie każdy kto pracuje za mniej niż 1200 zł. jest menelem to mam prośbę, weź się do roboty i siedź cicho bo głupoty wygadujesz. :x :x
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 18 maja 2006, 07:35

rysio napisał(a):
Flo napisał(a):napisz jaka to praca, to kogos znajdziesz

do oska79 ja mam inna propozycję: mianowicie napisz ile delikwent zarobi. ale będziesz musiał/a zejść nieco z gwizdka, bo za 1200 nikt Ci nie weźmie tej pracy chyba że menele spod dworca. idą dobre czasy dla fizycznych - nareszcie zostana docenieni, bo jak nie, to prywaciarz albo bedzie sam zasuwał jako kelner, albo nic nie zarobi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


pathetic

A swoja droga ufff nie jestem menelem :lol:

pathetic raz jeszcze
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » czwartek, 18 maja 2006, 08:00

A pamiętam jak się kiedyś wszyscy zachłystywali jak to dobrze u prywaciarza ,nie mówiąc o firmie polnijnej . Teraz ten "prywaciarz' gorzej zdziera niż kiedyś państwowy załad.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości