Lista samochodow policyjnych z videoradarem :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » poniedziałek, 8 maja 2006, 17:19

a ta lista to z legalnego źródła jest? :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez irmc » poniedziałek, 8 maja 2006, 20:38

a jakie to ma znaczenie?
irmc
Twardziel
 
Posty: 83
Dołączył(a): wtorek, 4 kwi 2006, 22:45
Lokalizacja: ztąd

Postprzez qrczak » wtorek, 9 maja 2006, 21:14

McCool napisał(a):a ta lista to z legalnego źródła jest? :twisted:


Ja bym się zapytał raczej czy ona prawdziwa jest. Po Koscierzynie nie wydaje mi się.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » wtorek, 9 maja 2006, 21:27

http://www.antyradary.phi.pl/

na innym forum na ktorym juz wczesniej upubliczniono ta liste wiekszosc sie zgadzala :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Marko23 » środa, 10 maja 2006, 14:04

A czy podawanie takich iformacji jest w ogóle legalne?
Marko23
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:03
Lokalizacja: z miasta

Postprzez Didi » środa, 10 maja 2006, 14:49

Tak

dwie gazety robily juz przedruk map fotoradoraowych w polsce ostatnio dziennik obie mapki mam w domu :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Michał » czwartek, 11 maja 2006, 21:14

W Szczecinie zapomniales dopisac Volvo S60.
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Martius » piątek, 12 maja 2006, 09:10

wczoraj widzialem octavie jezdzaca po kolobrzegu
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez ewe » piątek, 12 maja 2006, 11:23

A może nas zatrzymać Policja i stwierdzić ,że jechaliśmy zbyt szybko gdy nie mają radaru a tylko jechali za nami ????
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Martius » piątek, 12 maja 2006, 14:03

dla chcacego nic trudnego :)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez qrczak » piątek, 12 maja 2006, 21:14

ewe napisał(a):A może nas zatrzymać Policja i stwierdzić ,że jechaliśmy zbyt szybko gdy nie mają radaru a tylko jechali za nami ????


No w sumie może, licznik też mają, ale ciekawe jak to jest z udowodnieniem wykroczenia.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez irmc » piątek, 12 maja 2006, 22:08

Policjanci jeżdżą najczęściej po 2 i ten drugi jest świadkiem
irmc
Twardziel
 
Posty: 83
Dołączył(a): wtorek, 4 kwi 2006, 22:45
Lokalizacja: ztąd

Postprzez Michał » piątek, 12 maja 2006, 23:12

irmc napisał(a):Policjanci jeżdżą najczęściej po 2 i ten drugi jest świadkiem


hehe dobre dobre za predkosc nie dostanie sie mandatu tak na "oko" co najwyzej za niebezpieczna jazde.
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Koala » sobota, 13 maja 2006, 18:12

Martius napisał(a):wczoraj widzialem octavie jezdzaca po kolobrzegu


fajnie znasz modele samochodow
ja widziałęm duzo omeg fiest i golfow i wogole duzo auto po kolobrzegu jezdzi nawet autobusy i ciezarowki rowerzysci tez jezdza

Policjanci jeżdżą najczęściej po 2 i ten drugi jest świadkiem

chyba swiadkiem Jehowy... to nie nie wiesz ze jeden to mięśniak a drugi to mózg razem daja całość cos ala bajka "pinki i mozg" narf
i tak zamiast predkosci kaza ci pokazac trojkąt gasnice i doczepia sie ze nie masz migacza

i tak jak pisał Michał za niebezpieczną jazde w terenie zabudowanym
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » sobota, 13 maja 2006, 19:19

irmc napisał(a):Policjanci jeżdżą najczęściej po 2 i ten drugi jest świadkiem

A ja dziś usłyszałam, że policjanci jeżdżą po dwóch bo jeden umie czytać a drugi pisać... Ekhm... :) ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości