Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Wald » czwartek, 4 maja 2006, 11:23

Powodzenia maturzyści!!! Trzymamy kciuki za Was!
Dziś rano aż miło było popatrzeć; tyle pięknie ubranej młodzieży na ulicach rzadko można spotkać.
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Lukrecja » czwartek, 4 maja 2006, 11:33

Ja również 3mam kciuki z całej siły za tegorocznych maturzystów. :)

A w szczególności za moich 2 ulubionych :D

Na całe szczęście do maturki zostało mi jeszcze trochę czasu :P
Lukrecja
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 4 maja 2006, 10:50

Postprzez astic » czwartek, 4 maja 2006, 11:35

Lukrecja napisał(a):Ja również 3mam kciuki z całej siły za tegorocznych maturzystów. :)

A w szczególności za moich 2 ulubionych :D

Na całe szczęście do maturki zostało mi jeszcze trochę czasu :P


Minie szybciej niż ci się zdaje :)
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez Lukrecja » czwartek, 4 maja 2006, 12:03

astic napisał(a):
Lukrecja napisał(a):Ja również 3mam kciuki z całej siły za tegorocznych maturzystów. :)

A w szczególności za moich 2 ulubionych :D

Na całe szczęście do maturki zostało mi jeszcze trochę czasu :P


Minie szybciej niż ci się zdaje :)



Ciiiii bo się wyda :P

Ale tak szczerze to chciałabym mieć to już za sobą.
Lukrecja
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 4 maja 2006, 10:50

Postprzez kamila » czwartek, 4 maja 2006, 15:12

rozszerzona dla mnie łatwiejsza, ja to odwrotowiec jestem :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » czwartek, 4 maja 2006, 15:31

a jakie tematy byly w rozszerzonej?
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez anula » czwartek, 4 maja 2006, 15:36

kamila napisał(a):rozszerzona dla mnie łatwiejsza, ja to odwrotowiec jestem :P



ja jestem tego samego zdania.
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Roman » czwartek, 4 maja 2006, 17:10

czytanie jak sobie z gazeta.pl sprawdziłem to 15-16 (na 20), co wynikiem jest zadowalającym, zwłaszcza że przed maturką nie wychodziłem powyżej 12.

w ogóle to w necie dali ciała - strona CKE - przeciążony serwer - jakby nie mógł nikt pomyśleć wcześniej, że tego dnia może nieco więcej osób chcieć wejść na nią
wszelkie "przykładowe odpowiedzi" to zamiast podać klucz, rzucili jakieś przykładowe wypracowanko z (...) - w dodatku nudne i nie-za-błyskotliwe

nie przeczytałem tego fragmentu "Chłopów" - "Makbet'a" pisałem - mi się dobrze pisało. Pewnie będzie tak: "to jest całkiem przyzwoite wypracowanie, ale...". Chociaż jak na poziom podstawowy to chyba rzuciłem za dużo własnych refleksji

rozszerzenie - przed wejściem śmieliśmy się, że będzie Miron (Białoszewski). I był. Wprawdzie nie jeden z jego awangardowych wierszy. Ale był. Nikt się za to drugie nie brał.

Czy dostanę punkt za walor, gdy napisałem, że zespół Lao Che nagrał płytę z piosenkami z powstania?

wydaje mi się, że próbna była na podobnym poziomie, tylko na rozszerzonym temat (o tej miłości, ..jej mać) mi wtedy przypadł bardziej do gustu

w sumie matura jest raz w życiu (tak być powinno), a oni dali takie mało ciekawe tematy.

a to ci!

nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać

z takich bardziej luźnych refleksji to pani, która była w komisji z innej szkoły, miała chyba nowe buty na sporym obcasie. Nie miała widać doświadczenia, bo chodząc budziło śmiech, jak próbowała uniknąć upadku (ja wiem, że jestem złośliwy i empatii brak we mnie :twisted:)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 4 maja 2006, 17:38

Roman...wiekszosc pan w komisji wygladala jakby miala sie wywrocic ale to z jednego prostego powodu (przynajmniej tak bylo w koperniku na sali gimnastycznej) -chodzac po prostu nie chcialy halasowac i bedac w butach na wysokim obcasie staraly sie chodzic na palcach ;) a to trudny wyczyn :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » czwartek, 4 maja 2006, 17:57

No a ja chyba nie zdałam... :cry:
Mariol
 

Postprzez Mariol » czwartek, 4 maja 2006, 18:26

NataliaW napisał(a):
Mariol napisał(a):No a ja chyba nie zdałam... :cry:


[smilie=chair.gif] ale Ci głupie pomysły do głowy przychodzą.... zdałaś-na pewno zdałaś-i nie marudz-widze to w mojej czarodziejskiej kuli :)

mama tez mi to cały czas powtarza... :oops:
P.S. a ta kula nie jest przypadkiem gdzieś porysowana...?? :P
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości