Nawet prowadzący reportaz poddał się temu nastrojowi bezsilności i nie mogąc znależć winnego zaczął go szukać jak zwykle w osobie prezydenta .
Nie tacy ci "blokersi"straszni ,naoglądali się filmów amierikańskich i też tak chcą . Podoba im się ten luz .
Vin napisał(a):Dopóki sobie stoją i nie robią krzywdy, to niech sobie stoją.
No i jak są to "nasi" "znajomi" blokersi to jest oki, czasem nawet fajnie zobaczyć "swoich" blokersów wracając do domu, bo wiadomo, że się spokojnie dojdzie do klatki i w razie W pomogą. Nie każdy chłopak stojący w klatce jest łobuzem. Większość z nich ładnie się wita, bo to przecież sąsiad, tak ?
![please [smilie=please.gif]](./images/smilies/please.gif)
Ludzie po 20 i wyżej lat to dzieci
voodoo3500 napisał(a):ktoś napisał że najwyżej zbiją żarówkę albo skręcika wyjarają i dla niego to nie problem ale to jest własnie największy problem bo wszystko zaczyna się od tolerowania drobnostek a kończy się na wszelkiego rodzaju rozbojach a czasem gorzej
bluza z kapturem
Coś tam mówili o kasie.... W grupie są mocni i "waleczni" ale gdy najglośniejszy wymacał chodnik to odrazu zrobilo się cicho i po sprawie.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości