gdzie można posiedzieć bez wdychania dymu?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Uri » czwartek, 2 mar 2006, 17:34

redlovebloodgirl napisał(a):bardzo bylibyscie zli gdyby w niektorych kolobrzeskich lokalach wprowadzono zakaz palenia


raczej o to mi chodzilo. wydzielone pomieszczenie - jasne, tylko zeby nie mialo wymiarow 2x2 metry i bez klimatyzacji...
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 2 mar 2006, 17:36

Trudno, żeby URI wypowiadał się w imieniu wszystkich, kołobrzeskich palących, lubiących spędzać czas w pub'ach np! Jesli człowiek który pali idzie na piwko do pub'u, to do jednej z przyjemności nalezy zapewne zapalenie papierosa przy piwie i przy milej rozmowie, palenie w miejscu wydzielonym do którego trzeba przejść nie jest chyba już tak kmofortowe.
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 2 mar 2006, 17:42

WZT napisał(a):
Nash Johnson napisał(a):Trudno, żeby URI wypowiadał się w imieniu wszystkich, kołobrzeskich palących, lubiących spędzać czas w pub'ach np! Jesli człowiek który pali idzie na piwko do pub'u, to do jednej z przyjemności nalezy zapewne zapalenie papierosa przy piwie i przy milej rozmowie, palenie w miejscu wydzielonym do którego trzeba przejść nie jest chyba już tak kmofortowe.


tak samo zapewnie konfortowe jest wdychanie przez innych dymu z papierosow....



No ale jeśli większość osób pali? No to już czysta demokracja! poza tym, takie gadanie zmierza ku niczym! Odpowiadając na pytanie rysio, nie ma pratkycznie miejsca w kołobrzegu związanego z piciem piwa, słuchaniem muzyki, czyli pub'u, w którym mozna siedzieć, nie musząc wciągać dymu papierosowego! Moim zdaniem, nie ma!
No chyba że latarnia :lol: (just kidding) ;)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez kazió » czwartek, 2 mar 2006, 18:16

hehe chyba lokal w ktorym nie mozna palic, a nie dla niepalacych, coz za brak tolerancji :lol:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Koala » czwartek, 2 mar 2006, 18:21

nothingam całkiem znosnie :>
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez rysio » czwartek, 2 mar 2006, 18:48

Nash Johnson napisał(a):No ale jeśli większość osób pali? No to już czysta demokracja! poza tym, takie gadanie zmierza ku niczym!

demokracja... hmmm, ciekawy tok rozumowania.. bo mi twoj dym z papierosa raz: przeszkadza, dwa: i jest to stwierdzone naukowo -> jest szkodliwy dla zdrowia...
a tobie w czym przeszkadza, że ja nie palę? albo w jaki sposób jest to dla ciebie niezdrowe????
więc ostrożnie ze słowem demokracja, bo to słowo jeszcze wciąż ma znaczenie pozytywne, a jeśli ideały za nim idące mają służyć tylko części społeczeństwa to to już jest według mnie demagogia

nie zmierza ku niczemu ( a nie ku niczym ), a przynajmniej nie wolno w to wierzyć, bo inaczej nigdy nic by się nie zmieniło. w każdym razie postęp cywilizacyjny wkrótce jednak dotrze do naszej zaściankowej Polski i wtedy drżyjcie palacze. będzie jak w irlandii. na to czekam!
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez cichy » czwartek, 2 mar 2006, 18:56

ogrodki piwne :D
a powaznie to mnie rowniez dym papierosowy irytuje, swedza mi oczy, a pozniej wszystko smiedzi i nadaje sie tylko do prania....dlatego jak tylko moge to nie pozwalam palic :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez rysio » czwartek, 2 mar 2006, 18:56

marko napisał(a):zauważyłem że chyba więcej kobiet niż meższcyzn pali ( chodzi mi o przedział wiekowy od 20 - 40 lat ) zgodzicie sie ze mną

niestety tak :(:(:(:(:( a szkoda - kobieta z papierosem wygląda..... bleeeee
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez cichy » czwartek, 2 mar 2006, 18:59

rysio napisał(a):
marko napisał(a):zauważyłem że chyba więcej kobiet niż meższcyzn pali ( chodzi mi o przedział wiekowy od 20 - 40 lat ) zgodzicie sie ze mną

niestety tak :(:(:(:(:( a szkoda - kobieta z papierosem wygląda..... bleeeee

a jak smakuje :P ;/ :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Vin » czwartek, 2 mar 2006, 19:01

marko napisał(a): zauważyłem że chyba więcej kobiet niż meższcyzn pali ( chodzi mi o przedział wiekowy od 20 - 40 lat ) zgodzicie sie ze mną


Mężczyźni są po prostu silniejsi i potrafią lepiej stawić czoła nałogom. Chyba.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości