Silownie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rotter » poniedziałek, 20 lut 2006, 21:04

no wlasnie na dniach ide sie dowiadywac co i jak i zaczynam :) ... Zdam wam relacje Niedlugo :) ...

Dziekuje Wszystkim za odpowiedzi w temacie ...
rotter
Twardziel
 
Posty: 96
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 13:17

Postprzez maciog » poniedziałek, 20 lut 2006, 21:27

....też sie przymierzam do jacka ale ide ide i dojsc nie moge :D napewno najlepsza silka w kołobrzegu :D każdy z kim gadam chwali sobie i sprzęt i atmosfere :).............póki co mi pozostało dalej ćwiczyć w piwnicy :D
maciog
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2003, 22:21
Lokalizacja: Z murzyńskiej chaty

Postprzez Nash Johnson » poniedziałek, 20 lut 2006, 21:33

MacioG, to keidy będą efekty tego ćwiczenia w piwni :lol: ??
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Radii » czwartek, 13 kwi 2006, 13:10

Chodziłem do MSW i było spoko, fachowa pomoc, sprzęt w miarę dobry :):)
Radii
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 21 gru 2004, 18:24
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Irenicus » czwartek, 13 kwi 2006, 18:35

Radii napisał(a):Chodziłem do MSW i było spoko, fachowa pomoc, sprzęt w miarę dobry :):)


taa nawet rozpiske cwiczen ci pomoga sporzadzic ... pelen luksus
Irenicus
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:24

Postprzez szwagier » piątek, 14 kwi 2006, 09:27

Irenicus napisał(a):
Radii napisał(a):Chodziłem do MSW i było spoko, fachowa pomoc, sprzęt w miarę dobry :):)


taa nawet rozpiske cwiczen ci pomoga sporzadzic ... pelen luksus


jak jestes poczatkujacy to nie polecam tej rozpiski ich pozdro
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Fisher_kg » niedziela, 16 kwi 2006, 17:29

no w kazamatach, polecam, chociaz dobra tez jest na portowej :D
Fisher_kg
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 6 kwi 2006, 12:12
Lokalizacja: Ogrody

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości