zimowe pływanko ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » piątek, 3 lut 2006, 20:34

Morland napisał(a):ręcznik może zamarznąć... [smilie=hmm.gif]


chciałam zauważyć, że mamy temperature na plusie... :|
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez report5 » piątek, 3 lut 2006, 20:42

TISAJA napisał(a):A kto sponsoruje opiekę zdrowotną "po" ?


wpadniesz - dodać otuchy ?
report5
 

Postprzez report5 » piątek, 3 lut 2006, 23:21

przepraszam - impra odwołana - własnie byłem na miejscu kaźni czyli nad morzem a tam jeden lód, kry po horyzont prawie i zupełny brak miejsca na samobójczę pływanko - trzeba poczekać aż lody zejdą - napiszę ponownie - jak tylko... a teraz siostry i bracia szykujcie stroje kąpielowe -


-
report5
 

Postprzez Morland » piątek, 3 lut 2006, 23:28

byłem dzisiaj na plaży... rzeczywiście, morze zupełnie zamrożone, chociaż kilka minut drogi na prawo od mola widziałem łabędzie pływające w niewielkim baseniku o powierzchni kilku metrów na kilka metrów [smilie=shifty.gif]
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez report5 » piątek, 3 lut 2006, 23:32

Morland napisał(a):byłem dzisiaj na plaży... rzeczywiście, morze zupełnie zamrożone, chociaż kilka minut drogi na prawo od mola widziałem łabędzie pływające w niewielkim baseniku o powierzchni kilku metrów na kilka metrów [smilie=shifty.gif]


zlituj się nim tam dojdziemy poranimy nóżki albo sie lód załamie i będa musieli po nas przypłynąć ratownicy...

a na poważnie - to jest zbyt niebezpiecznie - poczekajmy jak lód zejdzie -
report5
 

Postprzez Basketman » piątek, 3 lut 2006, 23:33

Dokładnie - z tym nie ma żartów. Wiem co mówię.
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Morland » sobota, 4 lut 2006, 07:07

czy powiedziałem, że moglibyśmy popływać w tym baseniku? nie... chodziło mi tylko o przekazanie ukrytej treści w wiadomości o grupie pływających tam łabędzi... ładnie wyglądały :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez report5 » sobota, 4 lut 2006, 09:22

zrozumiałem - ukryta treść - jak łabędzie...
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 4 lut 2006, 09:53

Niedawno mój kumpel kąpał się obok Arki i opowiadał, że było super... Brrrr, jak dla mnie to za zimno jest na takie eksperymenty :P
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez agentWomen » sobota, 4 lut 2006, 13:10

report5 napisał(a):a na poważnie - to jest zbyt niebezpiecznie - poczekajmy jak lód zejdzie -

Najlepiej poczekajmy do lata, wtedy możesz nawet zlot na plazy zrobić i wszyscy będą pływać :wink:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez report5 » sobota, 4 lut 2006, 14:21

w lecie to bajak - chodzi, żeby teraz się odważyć - napiszę jak poprawią się warunki - namawiam do zbiorowego aktu a wzt bedzie na nas dmuchał
report5
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości