WZT napisał(a):Teraz znalazlem chwile wolnego czasu aby przysiasc przed kompem....
Ogolnie impreze oceniam na 4+ w 6 stopniowej skali punktow....
A teraz moje wrazenia co do muzyki:
Jesli na plakacie pisze Reage, SKA,Raga to niech leca te 3 gatunki a nie dwa...Ja rozumiem ze malo ludzi slucha SKA(obojetnie ktorejk fali a bylo ich chyba z 3)ale na 5 godzin co siedzialem w latarni polecialy 4 kawalki-wiem bo specjalnie liczylem te kawalki co brzmialy jak SKA i temu podobne... A co do reszty muzyki-mi tak srednio podchodzilo ale widzialem ludzi co sie przytym dobrze bawilo wiec niemam zastrzezen...Moze za rok puszcza wszystkie odmiany reage(np. Skinheads reage,cos co gra zespol "Wszystkie Wschody slonca").
Pozdrowienia dla wsyszstkich co spotkalem-Suzy(mam nadzieje ze Irokez szczescie przyniesie Tobie)Kauczu-chlopie naucz sie bawic prze reage/ska/ragaJohny_r-czesciej sie na forum pokazuj ! KulA-nastepnym razem jak sie spotkamy to sie wiecej piwa opijemy
!
Acha i wielkie pozdrowienia dla penwego Crust-a co chodzi w glanach i jest malo tolerancyjna osoba
ACHA ACHA ROZUMIEM ACHA

Johny_r-czesciej sie na forum pokazuj ! KulA-nastepnym razem jak sie spotkamy to sie wiecej piwa opijemy
do kolejnego "miłego" 
.. dobrze, że się dobrze bawiliście 