imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » piątek, 15 wrz 2006, 08:48

NataliaW napisał(a):No za tydzień powtóra...koniecznie-już zbieram siły :yay:
nooo.. i pozdrów mame :P

Co do filmów to najlepszy był pan Jurek (nie wiem czy dobrze pamiętam imię), szacuneczek, serio :prosze:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 15 wrz 2006, 09:36

NataliaW napisał(a):
WZT napisał(a):dobr a jaie maja byc??? Slone z makiem czy z sezamem??A druga oraz trzecia solenizantka i to co chce???:P :P
No wiesz, ja bede miała 18 to może poprostu mi drinka z parasolką na dorosłe życie postawisz.... :mg:
jesooo.. Natalia jak Nam dobrze :wink: , hyhy.. noo ja będę miała 15-stke, więc muszę się zadowolić paluszkami z sezamem.
Dziś latarnia :twisted:

Ps. ja sobie chyba dziś fundne 20-ste piętro :hyhy:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » piątek, 15 wrz 2006, 10:04

filmy byly znosne :) faworyci moi to: videomania, wilgoc i 7 grzechow. kolejnosc przypadkowa :P

PS. 'yen: masz wpier...' :P
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » piątek, 15 wrz 2006, 12:05

WZT napisał(a):A Ciebie 15 letni smarku to mama do latarni wyposci??? :P :P
:tak: , będę pod dobrą opieką :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » piątek, 15 wrz 2006, 12:53

wieczorek w Anti bardzo miły, filmy ok, trzeci i ostatni najlepsze, choć pan Jurek też niczego sobie :hyhy:
i te jego pentagramy oraz piękny głos, ahh, normalnie można się zakochać :oops: :lol:
FiDo napisał(a):
PS. 'yen: masz wpier...' :P

taaaa, ten tekst był dobry :P normalnie jakbym czytała nasze forum...tylko ten cały yen ekhm...no comment :suchy: ;)
pozdrowionka dla wszystkich, z którymi oglądałam filmy, których widziałam i rozmawiałam ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Vin » piątek, 15 wrz 2006, 15:48

Achaja napisał(a):ja dzisiaj chyba samotnie będę topiła mój ból...


dobra dobra
i jutro znowu tupot bialych mew po pustym pokladzie ?

juz wystarczy
idz spac

:*
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości