r00t napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):Na prosbe kilku osob zamieszczam fotke szczesliwej pary. Szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia. Nawet w TV byliscie Aniolki![]()
//fotka usunięta na prośbę użytkownika // (r00t)
nie bojta sie fotka wroci z odpowiednimi podstawami prawnymi
...no w postaci widocznej na tym forum nie wróci... i nie ma takiej podstawy prawnej która umożliwi Ci jej zamieszczenie na tym forum... za każdym razem gdy osoba uwieczniona na fotografii poinformuje mnie o tym że nie życzy sobie swojego wizerunku tutaj będę musiał usunąć zdjęcie...
osoby z zakrytymi twarzami a zatem nierozpoznawalne mozna umieszczac wiec wroci, co Ty na to?


