Przejdź do zawartości
przez groszeq » środa, 10 maja 2006, 21:03
przez Mariol » środa, 10 maja 2006, 22:05
kamila napisał(a):za samobójców trzymam kciuki {czyli za tych co pisza matme}
przez Marko23 » środa, 10 maja 2006, 22:46
przez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 15:49
przez groszeq » czwartek, 11 maja 2006, 16:03
Mariol napisał(a):Nie chciałabym być monotematyczna ale uprasza się także jutro o trzymanie kciuków...Prosze...
przez quad » czwartek, 11 maja 2006, 18:25
przez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 18:34
quad napisał(a):No dziewczyny, na moje kciuki mozecie liczyc
przez Sędzia Czesław » czwartek, 11 maja 2006, 21:50
quad napisał(a):A tak poza tym to chcialbym podziekowac klasom mlodszym za zachowanie wobec maturzystow dzisiejszych - DZIE-KU-JE
przez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 21:52
Sędzia Czesław napisał(a):Jutro będziemy grzeczni jak tak ładnie prosicie
przez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 21:54
Mariol napisał(a):wie ktoś kto jest jutro w komisji..
przez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 22:01
kamila napisał(a):Mariol napisał(a):wie ktoś kto jest jutro w komisji..a czy to takie ważne jest?
przez kamila » czwartek, 11 maja 2006, 22:03
Mariol napisał(a):chce wiedzieć na kogo będę miała przyjemność patrzeć jak mi nie będzie szło pisanie...
przez Mariol » czwartek, 11 maja 2006, 22:04
kamila napisał(a):Mariol napisał(a):chce wiedzieć na kogo będę miała przyjemność patrzeć jak mi nie będzie szło pisanie...fiu fiu.. , nie pamiętam kogo mamy. Kto był na próbnej?
przez Olcia » piątek, 12 maja 2006, 07:26
przez redlovebloodgirl » niedziela, 28 maja 2006, 16:35
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości