Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Uri » środa, 11 sty 2006, 20:31

ok... jakby ktoś zapomniał jak straszny jestem...

Obrazek
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » środa, 11 sty 2006, 20:33

O.. "mój" obrońca :wink: .. Nom, w tej skórze to jesteś straszny i tFardy :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » środa, 11 sty 2006, 20:50

WZT napisał(a):
Uri napisał(a):ok... jakby ktoś zapomniał jak straszny jestem...


ja straszniejszy jestem :P


sarkazm, mon!
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » niedziela, 15 sty 2006, 22:16

polonez.. ;) , nogi miałam jak z waty..
Obrazek
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 15 sty 2006, 22:17

ale duzo Ciebie widac :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » niedziela, 15 sty 2006, 22:18

FiDo napisał(a):ale duzo Ciebie widac :twisted:
oto chodzi :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 16 sty 2006, 17:49

Na prosbe kilku osob zamieszczam fotke szczesliwej pary. Szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia. Nawet w TV byliscie Aniolki :D

//fotka usunięta na prośbę użytkownika // (r00t)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Budyn » poniedziałek, 16 sty 2006, 17:55

o prosze jak slodko :) piekna foteczka, a ja myslalem ze olus mowilas ze bedziesz sie trzymac daleko od samobujcow
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 16 sty 2006, 19:51

Baltazar Gąbka napisał(a):Na prosbe kilku osob zamieszczam fotke szczesliwej pary. Szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia. Nawet w TV byliscie Aniolki :D

//fotka usunięta na prośbę użytkownika // (r00t)



nie bojta sie fotka wroci z odpowiednimi podstawami prawnymi :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez r00t » poniedziałek, 16 sty 2006, 20:02

Baltazar Gąbka napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):Na prosbe kilku osob zamieszczam fotke szczesliwej pary. Szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia. Nawet w TV byliscie Aniolki :D

//fotka usunięta na prośbę użytkownika // (r00t)



nie bojta sie fotka wroci z odpowiednimi podstawami prawnymi :twisted:


...no w postaci widocznej na tym forum nie wróci... i nie ma takiej podstawy prawnej która umożliwi Ci jej zamieszczenie na tym forum... za każdym razem gdy osoba uwieczniona na fotografii poinformuje mnie o tym że nie życzy sobie swojego wizerunku tutaj będę musiał usunąć zdjęcie...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości