Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 7 sty 2006, 06:20

Easy Rider napisał(a):Uważam , ze wiadome zdjęcie było ...........
Poza tym Ola jest konformistką , bo zadaje sie z felietonistą
Nie rozumiem tej bliskości.
To jest :
złe
głupie
chore
zbereźne
prowadzi dewiacji
No chyba ,że zamiast Flo byłby tam ( obok Oli, ktoś inny - ja????) to byłoby usprawiedliwione. :)


I Ty Brutusie przeciwko mnie? :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Morland » sobota, 7 sty 2006, 11:19

Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:


a Ty juz swoja szanse miales wiec wypad z baru, nie ma towaru :twisted:

Ale posiedzieć przy stoliku chyba mogę, nieprawdaż? :>


niee??

Mimo wszystko posiedzę...
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 7 sty 2006, 11:48

Morland napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:


a Ty juz swoja szanse miales wiec wypad z baru, nie ma towaru :twisted:

Ale posiedzieć przy stoliku chyba mogę, nieprawdaż? :>


niee??

Mimo wszystko posiedzę...


ale trzeba cos zamowic, bez konsumpcji nie mozna :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Morland » sobota, 7 sty 2006, 11:56

Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:


a Ty juz swoja szanse miales wiec wypad z baru, nie ma towaru :twisted:

Ale posiedzieć przy stoliku chyba mogę, nieprawdaż? :>


niee??

Mimo wszystko posiedzę...


ale trzeba cos zamowic, bez konsumpcji nie mozna :)

Koreczki śledziowe proszę :>
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 7 sty 2006, 12:22

jest tylko wodka i musztarda
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » sobota, 7 sty 2006, 12:53

a jest suchy chleb? dla konia
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 7 sty 2006, 14:02

FiDo napisał(a):a jest suchy chleb? dla konia


nie dowiezli, ale wegiel jest jakby co



Zaraz wpadnie WZT i kaze nam sie wynosic :D
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » sobota, 7 sty 2006, 14:11

Baltazar Gąbka napisał(a):
Zaraz wpadnie WZT i kaze nam sie wynosic :D


nikt nie zadziera z rodzina, rodzine sie szanuje Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 7 sty 2006, 14:16

on i tak zaryzykuje :D
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Didi » sobota, 7 sty 2006, 14:25

jakby tak off topy znow moderator wycial z 5 stron zdjec by zostalo :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 7 sty 2006, 14:44

DeeJay napisał(a):jakby tak off topy znow moderator wycial z 5 stron zdjec by zostalo :P


jak nie WZT to Dee, chlopaki luzujcie portki
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Mariol » sobota, 7 sty 2006, 14:47

Easy Rider napisał(a):Dziecko, Ty do spania zasuwaj , a nie minki tu dziadkowi Adaniowi zapierniczasz!!!!! :)

tatuś..?? :wow: :shy:


:P
Mariol
 

Postprzez cichy » sobota, 7 sty 2006, 18:54

Baltazar Gąbka napisał(a):
DeeJay napisał(a):jakby tak off topy znow moderator wycial z 5 stron zdjec by zostalo :P


jak nie WZT to Dee, chlopaki luzujcie portki

i kto to mowi :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości