Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cichy » czwartek, 5 sty 2006, 23:47

FiDo napisał(a):
Mariol napisał(a):a może dałoby się to jakoś załatwić :wink: Nie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia :P


niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?:P

albo kochanka? :P :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 23:49

cichy napisał(a):albo kochanka? :P :twisted:


Ty sie w sprawy rodzinne nie wtracaj :p :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mariol » piątek, 6 sty 2006, 00:53

cichy napisał(a):
FiDo napisał(a):
Mariol napisał(a):a może dałoby się to jakoś załatwić :wink: Nie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia :P


niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?:P

albo kochanka? :P :twisted:


nie dość że córkę mi omotał to jeszcze na matkę się porywa... :? :lol:

Fido napisał(a):niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?

no wiesz Ola jeszcze nie ma taty... :lol:
Mariol
 

Postprzez kamila » piątek, 6 sty 2006, 00:57

bardzo ładna fotka, wojtek i ola ładnie wyszliście :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Morland » piątek, 6 sty 2006, 21:26

I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 6 sty 2006, 21:50

Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:


a Ty juz swoja szanse miales wiec wypad z baru, nie ma towaru :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Morland » piątek, 6 sty 2006, 21:52

Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:


a Ty juz swoja szanse miales wiec wypad z baru, nie ma towaru :twisted:

Ale posiedzieć przy stoliku chyba mogę, nieprawdaż? :>
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olcia » piątek, 6 sty 2006, 21:58

Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:


:shock: czesc Karol :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 6 sty 2006, 22:39

Morland napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak? 8) :twisted:


a Ty juz swoja szanse miales wiec wypad z baru, nie ma towaru :twisted:

Ale posiedzieć przy stoliku chyba mogę, nieprawdaż? :>


niee??
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » piątek, 6 sty 2006, 22:42

no jak dzieci normlanie.. i pomyslec, malo co a by byla rodzina :shock:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 6 sty 2006, 22:58

FiDo napisał(a):no jak dzieci normlanie.. i pomyslec, malo co a by byla rodzina :shock:


uff?? :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Easy Rider » sobota, 7 sty 2006, 01:43

Uważam , ze wiadome zdjęcie było ...........
Poza tym Ola jest konformistką , bo zadaje sie z felietonistą
Nie rozumiem tej bliskości.
To jest :
złe
głupie
chore
zbereźne
prowadzi dewiacji
No chyba ,że zamiast Flo byłby tam ( obok Oli, ktoś inny - ja????) to byłoby usprawiedliwione. :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Olcia » sobota, 7 sty 2006, 01:55

Easy Rider napisał(a):Uważam , ze wiadome zdjęcie było ...........
Poza tym Ola jest konformistką , bo zadaje sie z felietonistą
Nie rozumiem tej bliskości.
To jest :
złe
głupie
chore
zbereźne
prowadzi dewiacji
No chyba ,że zamiast Flo byłby tam ( obok Oli, ktoś inny - ja????) to byłoby usprawiedliwione. :)


:zdziwko:

:smiech:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Easy Rider » sobota, 7 sty 2006, 01:58

Dziecko, Ty do spania zasuwaj , a nie minki tu dziadkowi Adaniowi zapierniczasz!!!!! :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości