wojtas17 napisał(a):wszyscy z czerwonego to kujony
Wojtas to że umiemy kuć to plus dla nas ... jak nie zdamy matury to może nas gdzieś zatrudnią i będziemy np. płytki skuwać...
ja nie wytrzymam... Taki mały żarcik nam strzelili...redlovebloodgirl napisał(a):a bo jak widac niepotrzebnie zostawalam kilka godz w kg...i jak odwiedzilam szkole po 15 to sie dowiedzialam ze na 7godz lekcyjnej zapadla nowa decyzja...


- nie mogłam się powstrzymać

- teraz ja nie mogłam się powstrzymać ![smurf [smilie=smurf.gif]](./images/smilies/smurf.gif)
