WZT napisał(a):Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.
a moze ty wrzucisz? he????
ale to jest bardzo dobry pomysl. no przyznaj sie WZT, ze tez chcialbys zobaczyc nowe foto Natalii , to uczta dla oczu

WZT napisał(a):Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.
a moze ty wrzucisz? he????

Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.
stary_zgred napisał(a):Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.
Ej! Nie sądziłem, że Ty też znajdujesz przyjemność w patrzeniu na piękne dziewczyny. Hyyyyyyhhhyhhhyyy... Tylko proszę, nie dopatruj się w moim poście żadnych podtekstów.)

WZT napisał(a):Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.
a moze ty wrzucisz? he????

WZT napisał(a):McCool napisał(a):przestan WZT, Vincente widocznie kręcą dziewczyny z .jpg w imieniu
gdybys ie przynajmniej pokazywla na zlotach to bym nie marudzil.... a tu nic tyle postow tyle awantur a ni zdjecia ani pokazania sie na zlocie....
może chce zadośćuczynić swoje winy i tym razem przybędzie

Yhm.... a Baśka miała fajny biust....Lubię piekne widoki. Patrzenie na piękne dziewczyny, konie w galopie, statki na morzu itp jest bardzo przyjemnym zajęciem.
I tu polecam link ,który wkleił FiDo......Damska wersja Baśki...słucham tego z satysfakcją w aucie

WZT napisał(a):cichy napisał(a):WZT napisał(a):Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.
a moze ty wrzucisz? he????
ale to jest bardzo dobry pomysl. no przyznaj sie WZT, ze tez chcialbys zobaczyc nowe foto Natalii , to uczta dla oczu![]()
![]()
![]()
wole w realu patrzec na dziewczyny-niedosc ze jest i obraz i dzwiek:P:P

McCool napisał(a):WZT napisał(a):McCool napisał(a):przestan WZT, Vincente widocznie kręcą dziewczyny z .jpg w imieniu
gdybys ie przynajmniej pokazywla na zlotach to bym nie marudzil.... a tu nic tyle postow tyle awantur a ni zdjecia ani pokazania sie na zlocie....
najlepiej zrobić kolejny zlot i sprawdzić czy także tym razem Vincenta się na nim nie pojawimoże chce zadośćuczynić swoje winy i tym razem przybędzie
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości