Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:05

Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez padalec » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:11

Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Przecież Twoja córka ma prawie 35 lat. Daj jej trochę luzu.
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez Vin » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:12

padalec napisał(a):
Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Przecież Twoja córka ma prawie 35 lat. Daj jej trochę luzu.


Z czego wywnioskowałeś, że ma 35 lat ? :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez padalec » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:15

Vincenta napisał(a):
padalec napisał(a):
Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Przecież Twoja córka ma prawie 35 lat. Daj jej trochę luzu.


Z czego wywnioskowałeś, że ma 35 lat ? :)

Nie kokietuj. Przecież znamy się od lat...
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez Vin » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:16

padalec napisał(a):
Vincenta napisał(a):
padalec napisał(a):
Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Przecież Twoja córka ma prawie 35 lat. Daj jej trochę luzu.


Z czego wywnioskowałeś, że ma 35 lat ? :)


Nie kokietuj. Przecież znamy się od lat...



Serio ? :shock:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Stara_Brzydka_Z_Nałogami » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:16

A mnie się podoba bardzo. Brawo! Gdybym jednak miała córkę, i gdyby chciała zrobić sobie taaaki tatuaż doradziłabym ten 5-letni, co to się rozpływa podobno w ciele. [/i][/b]
Stara_Brzydka_Z_Nałogami
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:17

NataliaW napisał(a):A no to letnia fotka na te zimo3we dni...moze wiosne przyśpieszy.... :maruda: [smilie=smurf.gif] Jak ja nie cierpie zimy.....bryyyy...... :maruda:
........
zdjęcia na których się uśmiecham można policzyć na palcach jednej ręki.... ale co by nie było, że gbur jestem to przedstawiam dowód, ze potrafie się uśmiechać...ha...
..........
no ale to było dawno temu i nie prawda teraz jest szaro i dresowo....jak się dorwe do aparatu współlokatrora to się pokaże.... :wink:


Natalia: zdjęcia są po prostu boskie :shock: :spoko: [smilie=snap.gif] Nic dodać, nic ująć [smilie=clap2.gif]
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:19

WZT napisał(a):
Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

rzecz gustu-mi sie podoab a Tobie nie ja widzialem mocniej wydzieranych ludzi .....


Dzięki, że nie rzucasz we mnie kamieniami za to, że mi się " dzieło " nie podoba.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:20

Vincenta napisał(a):
padalec napisał(a):
Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Przecież Twoja córka ma prawie 35 lat. Daj jej trochę luzu.


Z czego wywnioskowałeś, że ma 35 lat ? :)

Ty masz 35 letnią córkę? :?: :shock:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:21

ZAINTERESOWANA napisał(a):
Vincenta napisał(a):
padalec napisał(a):
Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Przecież Twoja córka ma prawie 35 lat. Daj jej trochę luzu.


Z czego wywnioskowałeś, że ma 35 lat ? :)


Ty masz 35 letnią córkę? :?: :shock:


Prawie 35 letnią. :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:34

Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Widzisz... musisz wziąć pod uwagę to, że ja do tej decyzji dojrzewałam przez 3 lata. Przez ten cały czas chciałam właśnie ten projekt i wlaśnie w tym miejscu, a w czerwcu przyszedł taki czas, że zdecydowałam się w stu procentach (w pełni świadomie, wiedząc, że jest to na całe życie). Rozumiem, że projekt moze się Tobie nie spodopać. Rzecz gustu.

heheh muszę przyznac, że moja mama też nie tolerowała zbytnio tatuaży, tzn no jak jej cos odpowiadało, to po prostu rzucała od niechcenia: "No ładne", a jak zaczęła mi pielęgnować "ranę" zaraz po zrobieniu (smarowała maścią, srednio co 3 godziny obmywała ze strupów), to nawet sama się przekonała. Nawet powiedziała, że jeszcze może sobie zrobić jakis mały.
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Vin » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:38

agentWomen napisał(a):
Vincenta napisał(a):Straszne, okropny widok. Żeby tylko moja córka nie zrobiła sobie czegos równie paskudnego. :evil:

Widzisz... musisz wziąć pod uwagę to, że ja do tej decyzji dojrzewałam przez 3 lata. Przez ten cały czas chciałam właśnie ten projekt i wlaśnie w tym miejscu, a w czerwcu przyszedł taki czas, że zdecydowałam się w stu procentach (w pełni świadomie, wiedząc, że jest to na całe życie). Rozumiem, że projekt moze się Tobie nie spodopać. Rzecz gustu.


Gratuluję. Jestem od Ciebie sporo starsza, ale jeszcze nie dojrzałam do takiej decyzji.
Co do tatuaży - podobaja mi się u kobiet małe tatuaże, jak dla mnie ten jest zdecydowanie za duży.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez FiDo » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:39

to jest jakis feniks? smok? fajny tatuaz. naprawde.. ale sam na cos tak wielkiego nigdy bym sie nie szarpnal. gratuluje odwagi i zdecydowania
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości