
powiedzcie mi ze studiowanie wcale nie jest takie straszne

kurczaczek napisał(a):Oficjalnie jestem już studentkom 2 roku! Aloha! Fizjologia zaliczona! Zaczynam od poniedziałku
Bede teskinic za znajomymi, za nieplanowanymi wyjściami i wypadami z Minas tu i tam .
.....no ,ale '' show must go on".
i nowe osoby za ścianą no i w moim pokoju też
Ciekawe jak to będzie
Hmmm.... czas się uzbroić w cierpliość
.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości