1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 20:53

kamila napisał(a):
Olcia napisał(a):jakie próby? na dzień teatru?
taaa, być moze w tą sobotę się spotkamy, jeszcze się zorientuje :wink:


a czy Ty wiesz, że jutro na 4 godz. mamy się spotkać w tej sprawie? prof. E. tak mi mówiła :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 20:55

Olcia napisał(a):a czy Ty wiesz, że jutro na 4 godz. mamy się spotkać w tej sprawie? prof. E. tak mi mówiła :P
nic mi o tym nie wiadomo :| , super. Ok, to trza się przejść.. bosz..co za organizacja 8)
dzięki olkakg :twisted: :*
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 21:12

kamila napisał(a):nic mi o tym nie wiadomo :| , super. Ok, to trza się przejść.. bosz..co za organizacja 8)
dzięki olkakg :twisted: :*


prosie Kamyla :twisted: :*

a organizacja.. coś masz do organizacji prof. E.? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 7 mar 2006, 22:35

No ma klasa pewnie znow nie zostanie dopuszczona do oglądania tej uroczystości, ale jakoś nie ubolewam
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 22:36

Sędzia Czesław napisał(a):No ma klasa pewnie znow nie zostanie dopuszczona do oglądania tej uroczystości, ale jakoś nie ubolewam

ee... :shock:
może do I części Wam się nie uda.. ale zawsze pozostaje II, która zaczyna się o (chyba) 17:00... i przychodzą tylko chętni... ;)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 7 mar 2006, 22:39

a kto wie co to jutro jest za apel na dlugiej przerwie?
i o co chodzi z tymi szatniami? :? do dzis podobno mialy byc oproznione...
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Martius » wtorek, 7 mar 2006, 22:39

Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):No ma klasa pewnie znow nie zostanie dopuszczona do oglądania tej uroczystości, ale jakoś nie ubolewam

ee... :shock:
może do I części Wam się nie uda.. ale zawsze pozostaje II, która zaczyna się o (chyba) 17:00... i przychodzą tylko chętni... ;)


:x uczys sie mialas a nia na forum mi tu wypisywac :D
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 7 mar 2006, 22:40

Nie ciągnie mnie tam jakoś. No chyba, że zapewnicie niezapomniane przeżycia :)
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 22:43

Sędzia Czesław napisał(a):Nie ciągnie mnie tam jakoś. No chyba, że zapewnicie niezapomniane przeżycia :)
zapewnisz sobie niezapomniane przeżycia w taolecie :lol:
Emila, sanepid? (takie mnie doszły słuchy) a to dobre, bo w Naszej szatni to jest niezły bajzer, w końcu to My :twisted: :twisted: :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 22:43

Piotrek, wystarczy że ja tam będe (prawdopodonie) prowadzić.. więc już wielka atrakcja :P

Emila, ee.. z tymi szatniami.. był podobno sanepid i nie wolno nam trzymać nic innego niż kurtki... ale nasza wychowawczyni powiedziała, że jak tylko zrobią odbiór to dalej możemy tam trzymać swoje stroje na w-f, mleko :twisted: butelki itp.. :P
a apel, to chyba robi I c z okazji dnia kobiet.. tyle słyszałam... ;)

braciszku... ja już się uczyłam..:P i doszłam do wniosku, że tego nie da się nauczyć i zostawiłam :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez fern » wtorek, 7 mar 2006, 22:43

Taa... sapią żeby sprzątać szatnie. Ale co ze strojami na WF? Nam przekazano że tylko odzież wierzchnia ma zostać... Niektórzy nauczyciele strojów nie pozwalają wnosić do sali, bo 'śmierdzi' ;]
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Martius » wtorek, 7 mar 2006, 22:45

braciszku
:D no i to mi sie podoba ...
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 22:45

fern napisał(a):Taa... sapią żeby sprzątać szatnie. Ale co ze strojami na WF? Nam przekazano że tylko odzież wierzchnia ma zostać... Niektórzy nauczyciele strojów nie pozwalają wnosić do sali, bo 'śmierdzi' ;]


no wiesz.. jak jest Was (chłopaków) jakoś 25 do tego po w-fie i z tymi strojami w reklamówkach.. to może śmierdzieć :P :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 22:46

Martius napisał(a):
braciszku
:D no i to mi sie podoba ...
Ty.. ziOOmuś, weź Ty nie zaśmiecaj nam topicu, czaisz? ( :twisted: :P )
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 7 mar 2006, 22:46

Nam wychowawczyni powiedziała, że nigdy nie wiadomo kiedy sanepid nas zaskoczy, więc stroje mają się już w szatni nie pojawić. No, ale co z nimi robić? więc zostaje tylko olać to
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości