
FiDo napisał(a):dobrze wam.. mi sie ino sesja 20go czerwca zaczyna. wiec w kolobrzegu przy dobrym wietrze bede dopiero na poczatku lipca
(o ile cos mi nie pyknie
), nie mowiac o kampanii wrzesniowej, ale tego wole na razie nie brac pod uwage.

yennefer napisał(a): (.....), nie mowiac o kampanii wrzesniowej, ale tego wole na razie nie brac pod uwage.![]()
nic mi nie moow! zostały mi 2 zaliczenia a potem od 14 06 sesja pełna para rusza! zaczynamy od ustnej -kobyły!!! az strach sie bac!!!!!!:(
!! powodzenia all!!!!!!! niech moc bedzie z nami!!!

)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości