Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:25

agentWomen napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):a o jakiej marzysz? :)

Chce być w bardzo złej roli tzn. moze jakas wredna teściowa sie przyda :twisted: co chce rozjechac 'przypadkiem' narzeczoną /nerzeczonego swojego dziecka


to sa dwie panny młode ja już tesciową mam... czyli padło na Olekg
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:25

agentWomen napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):a o jakiej marzysz? :)

Chce być w bardzo złej roli tzn. moze jakas wredna teściowa sie przyda :twisted: co chce rozjechac 'przypadkiem' narzeczoną /nerzeczonego swojego dziecka


rola tesciowej zawsze jest zla, ale martwi mnie Twoja milosc do rozjezdzania ludzi :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 18:26

agentWomen napisał(a):Chce być w bardzo złej roli tzn. moze jakas wredna teściowa sie przyda :twisted: co chce rozjechac 'przypadkiem' narzeczoną /nerzeczonego swojego dziecka

:zdziwko: może lepiej nie?

wspomnienie napisał(a):Olu juz już zjmujemy sie Tobą :P

noo nareszcie... bo czuje sie zaniedbana :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez agentWomen » czwartek, 1 gru 2005, 18:26

wspomnienie napisał(a):to sa dwie panny młode ja już tesciową mam... czyli padło na Olekg

moge grac Twoja teściowa, bede bardzo wiarygodna w swojej roli :twisted:

Dobra dosc tych offtopow moze przeniescie sie z dyskusją do jakiegos tematu w śmietniku bedzie prosciej
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:28

agentWomen napisał(a):
wspomnienie napisał(a):to sa dwie panny młode ja już tesciową mam... czyli padło na Olekg

moge grac Twoja teściowa, bede bardzo wiarygodna w swojej roli :twisted:

Dobra dosc tych offtopow moze przeniescie sie z dyskusją do jakiegos tematu w śmietniku bedzie prosciej


martwi mnie rowniez Twoja milosc do moderowania :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez agentWomen » czwartek, 1 gru 2005, 18:29

agentWomen napisał(a): moze przeniescie sie z dyskusją do jakiegos tematu w śmietniku bedzie prosciej

proponuje temat "podcieranie tyłka" z reszta zalozony przez Pana Mlodego :smiech:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:37

Ratujemy temat


Florus w WC

Obrazek
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 gru 2005, 19:14

Baltazar Gąbka
Florus w WC
......zajefajne zdjątko......
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kawon » czwartek, 1 gru 2005, 19:22

ja moge byc ksiedzem :)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 19:24

TISAJA napisał(a):Baltazar Gąbka
Florus w WC
......zajefajne zdjątko......


ja ogolnie jestem zajefany :D
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kawon » czwartek, 1 gru 2005, 19:27

NataliaW napisał(a):widze, ze już wszytkie role obstawione......więc aby nie było zbyt słodko i mdło ja będe czarnym charakterem.... :cwaniak: [smilie=icecream.gif] :twisted: ha.... :P

ta, bedziesz złą siostrą bliźniaczką z drugiego małżeństwa.
To ja na jutro koncze scenariusz
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez sabcia » czwartek, 1 gru 2005, 21:06

MarcinR napisał(a):Pamietajta ludziska ze na weselisku to ja zajmuje się alkoholem ...
No i ten teges kiedy bobas ??


to byś się musiał na śwadka załapać, bo ten zaszczyt akurat jemu przypada w udziale ;)
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 21:18

sabcia napisał(a):
MarcinR napisał(a):Pamietajta ludziska ze na weselisku to ja zajmuje się alkoholem ...
No i ten teges kiedy bobas ??


to byś się musiał na śwadka załapać, bo ten zaszczyt akurat jemu przypada w udziale ;)


a to stanowisko jest zaklepane :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 21:22

a kim ja bede?
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości