studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » środa, 14 cze 2006, 17:53

CiriWitch napisał(a):hmm... a co studiujesz jeśli można spytać? :>

UMK -> Wydział Prawa i Administracji -> kierunek Administracja :) a jeśli dotrwam do specjalizacji to Administracja Bezpieczeństwa Publicznego :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » środa, 14 cze 2006, 18:19

psychologia i filozofia zdane - takie egzaminy to ja moge codziennie zdawać :D
filozofia to właściwie nie był egzamin, tylko całkiem miła wymiana poglądów :P dr J. zaproponował nawet, że celem jej dokończenia mogę przyjść w jakimś innym dniu na rozmowę :P :lol:

no ale od przyszłego tygodnia zacznie sie prawdziwa "gorączka sesyjna" - już w pon. moja najwieksza zmora :cry: ...ale może nie będzie tak źle?... trza wierzyć, że szczęście dopisze ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » środa, 14 cze 2006, 22:53

CiriWitch napisał(a):heheh... szalona :P ... wybacz, ale administracja to zryta rzecz :) wg mnie oczywiście :) nie da się tego ani ogarnąć ani zrozumieć... przeklinam ją.
pozdrasie

W pewnym sensie popieram :lol: Administracja to nie moja pasja :wink: Za dużo niepotrzebnych głupot :p Wybrałam ten kierunek z pewnych ... 'przyszłościowych' względów. Jest może mało ciekawy (delikatnie powiedziane) ale już napisałam, 'przyszłościowe' :wink: sprawy mnie ku niemu skłoniły. I nie żałuję :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Demurrer » środa, 14 cze 2006, 23:24

Olga napisał(a): ... 'przyszłościowych' względów.


a to ciekawe,
mogłabyś rozwinąć ?? :|
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Olga » środa, 14 cze 2006, 23:29

Demurrer napisał(a):
Olga napisał(a): ... 'przyszłościowych' względów.


a to ciekawe,
mogłabyś rozwinąć ?? :|

:lol: powiązania .... mafijne :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » czwartek, 15 cze 2006, 12:10

WZT napisał(a):i jak wrazenia ????
doskonałe, ale tylko dlatego pewnie, że nie muszę sie uczyć :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » czwartek, 15 cze 2006, 12:37

Olga napisał(a):
Demurrer napisał(a):
Olga napisał(a): ... 'przyszłościowych' względów.


a to ciekawe,
mogłabyś rozwinąć ?? :|

:lol: powiązania .... mafijne :wink:


Biorąc pod uwagę niesamowitą nadprodukcję prawników, którzy przez to muszą starać się o stanowiska urzędnicze, nie do końca widzę jak na takim rynku pracy ma znaleźć się administratywista.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Olga » czwartek, 15 cze 2006, 12:42

Demurrer napisał(a):Biorąc pod uwagę niesamowitą nadprodukcję prawników, którzy przez to muszą starać się o stanowiska urzędnicze, nie do końca widzę jak na takim rynku pracy ma znaleźć się administratywista.

Oj uwierz mi .... znajdzie się znajdzie :wink:
Swoją drogą to samo można powiedzieć o 99% kierunków. Trzeba mieć trochę 'szczęścia' :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » czwartek, 15 cze 2006, 12:58

WZT napisał(a):ale przynajmniej ma chyba wieksze szanse na prace jako czlowiek po studiach niz ten bez tych studiow... nie zapominajmy ze na ten kierunek konczy sie w 3 albo 5 lat(niewiem czy UMK wprowadzilo podzial na dwu stopniowe studia) a przez tyle lat zawsze cos moze sie zmienic na rynku pracy... jesli wprowadzili dwu stopniowe studia to jeszcze lepiej- bo zawsze mozna sobie magistra zrobic z czegos innego niz czysta administaracja....

Jestem na zaocznej i to są 3 lata licencjatu i 2 magisterki. Dzienne magisterskie są 4-letnie :) Zamierzam zrobić 2 w 1 :) czyli magisterkę z Administracji i potem magisterkę z Prawa na bazie licencjackiej adm.
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości