
Uri napisał(a):no dobra, przyznać się... kto był wczoraj w latarni?
pamiętam pastora i HI HOTa, był Cushu, Quad, agentwoman, Ciri, kulA, root...
kto jeszcze? niezła noc, bylem milo zaskoczony
i nadal sie nie usmiechne 
redlovebloodgirl napisał(a):Uri napisał(a):no dobra, przyznać się... kto był wczoraj w latarni?
pamiętam pastora i HI HOTa, był Cushu, Quad, agentwoman, Ciri, kulA, root...
kto jeszcze? niezła noc, bylem milo zaskoczony
jai nadal sie nie usmiechne

kamila napisał(a):w końcu gdzieś wyjdePewno wyłoże wygodnie swój tyłek w fotelu i odprężać się będę, czyli mykam do kumpla na "urodziny"
•
kulA napisał(a):kamila napisał(a):w końcu gdzieś wyjdePewno wyłoże wygodnie swój tyłek w fotelu i odprężać się będę, czyli mykam do kumpla na "urodziny"
•
za tydzien masz ostatnia szanse zeby sie zrehabilitowac, bede w miescie, wiesz co to oznacza
ja Ciebie też .. będę zwarta i gotowa

kamila napisał(a):kulA napisał(a):kamila napisał(a):w końcu gdzieś wyjdePewno wyłoże wygodnie swój tyłek w fotelu i odprężać się będę, czyli mykam do kumpla na "urodziny"
•
za tydzien masz ostatnia szanse zeby sie zrehabilitowac, bede w miescie, wiesz co to oznaczaja Ciebie też .. będę zwarta i gotowa
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości