FiDo napisał(a):yennefer napisał(a):FiDo napisał(a):yennefer.. Ty tez nieale zapraszam na wesele w remizie
no wiesz... ale jestesto kto sie kwalifikuje, by pełnić tę zaszczytną rolę?
ja mysle, ze zatrudnie jakichs aktorow
wspomnienie: okej, mozerz byc ojcem chrzestnym...kto chce byc matka?:)
jaaaasneee
Jakas kompletna paranoja... Fidek to znaczy ze bede w rodzinie?

ale zapraszam na wesele w remizie

