1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » czwartek, 9 lut 2006, 21:42

kamila napisał(a):cyferka
tfu..literka :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 9 lut 2006, 21:43

kamila napisał(a):
Nash Johnson napisał(a):no,ja jestem w trzeciej :)
to wiem, widząc Twe posty o -maturze, ale jaka cyferka stoi za rzymską III (trójką)?


wezcie sie spotkajcie w damskiej toalecie na randce w ciemno
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 9 lut 2006, 21:44

Flo napisał(a):wezcie sie spotkajcie w damskiej toalecie na randce w ciemno
nie skorzystam..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:44

Cyferka? nie am żadnej cyferki za cyfrą numer 3 :) a Ty pierwszaczku nie wtrącaj się jak starsi gadają ;)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 21:44

Flo napisał(a):
wezcie sie spotkajcie w damskiej toalecie na randce w ciemno


eh.. :|


lepiej jest w męskiej :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:45

Qrcze w damskiej nie da rady! Flo spędza tam większość czasu poprawiajac sobie makijaż na plecach :lol: :lol: :lol: :lol: Hue hue hue !
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Flo » czwartek, 9 lut 2006, 21:45

olkakg napisał(a):
Flo napisał(a):
wezcie sie spotkajcie w damskiej toalecie na randce w ciemno


eh.. :|


lepiej jest w męskiej :twisted: :twisted:


no ale wtedy Nasz bedzie u siebie, a nie wypada zeby kobieta szla w ciemno do faceta nie uwazasz?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:46

bleeee! W męskiej po sobie nie spłukują ( o zgrozo:( ) I smród papierosów wżarł się już chyba w kafelki :(
A Ty flo preferujesz spotkania w toaletach? Może nam o tym opowiesz? :wink:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Flo » czwartek, 9 lut 2006, 21:47

Nash Johnson napisał(a):bleeee! W męskiej po sobie nie spłukują ( o zgrozo:( ) I smród papierosów wżarł się już chyba w kafelki :(
A Ty flo preferujesz spotkania w toaletach? Może nam o tym opowiesz? :wink:


nie uczeszczam do szkolnych toalet, za stary juz jestem :cry:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez fern » czwartek, 9 lut 2006, 21:49

Prof. Lipski? Heh, też z nim mam :] I co ciekawe, na dłuższą metę ciekawy z niego człowiek. Doprawdy, jego fenomenalne opowieści o jego okresie młodości, kolegach i eskimosach zjadających surowe foki i pijących ich krew dla podgrzania własnej temperatury i uzupełnienia składu witamino-mineralnego organizmu w bardzo znaczący sposób urozmaicają poniekąd dziwne lekcje :]
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 21:50

Qrcze Fern! Nam mówił, że piją krew z reniferów! To znaczy, że kłamał??? :?: :?: :cry: :cry: buhuhuhuhuiuuuuuuuuuu
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez fern » czwartek, 9 lut 2006, 21:52

Może oglądał nowy dokumental, bo przy swoim wywodzie wspomniał, że ów film, gdzie historia ta została szczegółowo opowiedziana i sfilmowana, oglądał w minionym tygodniu. Czyżby eskimosi tak szybko zmieniali swoje preferencje??
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez fern » czwartek, 9 lut 2006, 21:55

A co do pierwotnego pytania Uriego - moja grupa ma z prof. Lipskim zajęcia w poniedziałki (czwarta lekcyjna - 10.55) w sali od j. rosyjskiego (bodajże 23), oraz w czwartki o tej samej godzinie i w tej samej sali.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 12 lut 2006, 16:24

do osob organizujacych sesje astronomiczna ;)
ktore klasy sa zaproszone? :twisted: mam nadzieje ze wszystkie mat fizy :D
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron