imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » sobota, 11 lut 2006, 16:10

pff.. wypraszam sobie :P Nie wykręcam się, jakbym nie chciała z Wami iść, to bym to po prostu powiedziała, że Was nie lubie i nie chce z Wami iść.. :twisted: :glupek: (a tak przeca nie jest)
Ps. WZT, dam dam, już Ty się o to nie bój.. :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » sobota, 11 lut 2006, 16:45

kamila napisał(a):pff.. wypraszam sobie :P Nie wykręcam się, jakbym nie chciała z Wami iść, to bym to po prostu powiedziała, że Was nie lubie i nie chce z Wami iść.. :twisted: :glupek: (a tak przeca nie jest)
Ps. WZT, dam dam, już Ty się o to nie bój.. :lol:

a moze po prostu checsz byc mila :p
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez report5 » sobota, 11 lut 2006, 18:13

wczołguje się ok 24 do laterny -
report5
 

Postprzez kamila » sobota, 11 lut 2006, 19:01

kulA napisał(a):a moze po prostu checsz byc mila :p
ja zawsze jestem miła :P , hehe.

WZT napisał(a):kochana pancia !!!!!!!!!!!![smilie=kissing2.gif]
ja zawsze jestem kochana :oops: .. :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » niedziela, 12 lut 2006, 19:34

Czy ja wczoraj (sobota) widziałam r00t'a w River Pub? Tak pytam , bo zaczepiłam wzrokiem faceta,który wydawał mi się r00t'em.... :oops:
Aaaa i czy grał DeeJay.... to też tak z ciekawości.... [smilie=wacko.gif]
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez r00t » niedziela, 12 lut 2006, 19:38

TISAJA napisał(a):Czy ja wczoraj (sobota) widziałam r00t'a w River Pub? Tak pytam , bo zaczepiłam wzrokiem faceta,który wydawał mi się r00t'em.... :oops:
Aaaa i czy grał DeeJay.... to też tak z ciekawości.... [smilie=wacko.gif]


..hehe, to nie byłem ja :) tylko jakiś facet podobny do mnie...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » niedziela, 12 lut 2006, 19:40

hehe to moze root sam dopowie :P

tak ja ... a co az tak zle bylo ? heh
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » niedziela, 12 lut 2006, 20:14

DeeJay Nieeee.... było super...... [smilie=mml.gif]

r00t Upssss.... to facet musiał czuć się molestowany moim wzrokiem..... :oops:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » niedziela, 12 lut 2006, 20:20

komedia w tvn - o filmie - ups pppp ups
report5
 

Postprzez Didi » niedziela, 12 lut 2006, 20:33

A myslalem ze nabroilem :d

report ogladam go z nudow 3 raz :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jeepi_srs » sobota, 18 lut 2006, 19:04

cala noc z przyjaciolmi i najwazniejsze z moja kobieta w River. Oby Arturo dobrze zakrecil :] [smilie=mml.gif]
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » sobota, 18 lut 2006, 19:07

jeepi_srs napisał(a):cala noc z przyjaciolmi i najwazniejsze z moja kobieta w River. Oby Arturo dobrze zakrecil :] [smilie=mml.gif]


Twoja kobiete czy sam siebie ?:P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jeepi_srs » sobota, 18 lut 2006, 19:08

najlepiej muzyke. moja kobiete sam bede krecil :). ale szczerze moglbys dzisiaj przyspieszyc dzisiaj marko chyba by nie mial nic przeciwko
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » sobota, 18 lut 2006, 20:07

no dobra, przyznać się... kto był wczoraj w latarni?
pamiętam pastora i HI HOTa, był Cushu, Quad, agentwoman, Ciri, kulA, root...
kto jeszcze? niezła noc, bylem milo zaskoczony :)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości