imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MadziUlka » piątek, 10 lut 2006, 14:44

Mafi napisał(a):w końcu dziś piątek, więc pewnie saksofon, antidotum... :)


Nie pewnie tylko tak :)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez kulA » piątek, 10 lut 2006, 17:27

dzis nie ale jutro jak najbardziej :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez bezAMBICJI » piątek, 10 lut 2006, 17:45

może antidotum a może latarnia :roll: 8)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez bezAMBICJI » piątek, 10 lut 2006, 18:35

bezAMBICJI napisał(a):może antidotum a może latarnia :roll: 8)


a ktoś sie dzisiaj wybiera do latarni :?:...bo że jutro idzie troche osób to wiem :D:P
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez bezAMBICJI » piątek, 10 lut 2006, 18:56

WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):może antidotum a może latarnia :roll: 8)


a ktoś sie dzisiaj wybiera do latarni :?:...bo że jutro idzie troche osób to wiem :D:P

ja sie lecze jescze wiec nie ide...a ty jutro bedziesz?


jeszcze sie zastanawiam...zależy jak dzisiaj bedzie :D:P
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez bezAMBICJI » piątek, 10 lut 2006, 19:21

WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):może antidotum a może latarnia :roll: 8)


a ktoś sie dzisiaj wybiera do latarni :?:...bo że jutro idzie troche osób to wiem :D:P

ja sie lecze jescze wiec nie ide...a ty jutro bedziesz?


jeszcze sie zastanawiam...zależy jak dzisiaj bedzie :D:P


dzisiaj bedzie jak w kazdy piatek jutro bedzie lepiej bo bede ja i kula :P


hmmm...a jak jest w każdy piatek :?: Bo mi sie wydaje że w piątki jest lepiej niż w soboty...tylko fakt że jutro ma byc ten koncert :D:D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez bezAMBICJI » piątek, 10 lut 2006, 19:41

hehehe....no w sumie....ja do latarni zbyt czesto nie chodze to nie wiem czy cały czas to samo grają :P :oops:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Tisaja » piątek, 10 lut 2006, 20:16

Właśnie wypiłam z koleżanką połowę butelki Sheridan'sa....... Jutro natomiast na bank ide poskakać do River......
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Flo » piątek, 10 lut 2006, 21:11

TISAJA napisał(a):Właśnie wypiłam z koleżanką połowę butelki Sheridan'sa....... Jutro natomiast na bank ide poskakać do River......


jednak na bank jestes nieslowna, ale zyje sie dalej :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 11 lut 2006, 09:06

WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):hehehe....no w sumie....ja do latarni zbyt czesto nie chodze to nie wiem czy cały czas to samo grają :P :oops:


noto jutro jak bedzies to mi mozesz w latarni piwo postawic jak mnie spotkasz :)


nie, nie zdecydowanie bedzie lepiej jak ty mi piwko postawisz :D :wink:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości