studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 1 mar 2006, 20:24

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):siedzi po nocach, nudzi mu sie to czyta wszystko, czy go interesuje czy nie, a jak juz czyta to czasem napisze, ot co


i tak mi sie mniej nudzi niz w wakacje - tam z nudy przeczytalem CALY nastroj....

trzeba sobie bylo lepiej ksiazki poczytac
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Koala » czwartek, 2 mar 2006, 01:09

wierzysz w to ...............................................

heeeh kazdy post ma przeczytany no chyba ze nie ma nic pozytyczniejszego do roborty

dla mnie jest statsiarz jest ogromna róznica od innch spraw w statystykach 6% całosci? :idea:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Koala » czwartek, 2 mar 2006, 01:20

WZT napisał(a):
Koala napisał(a):wierzysz w to ...............................................

heeeh kazdy post ma przeczytany no chyba ze nie ma nic pozytyczniejszego do roborty

dla mnie jest statsiarz jest ogromna róznica od innch spraw w statystykach 6% całosci? :idea:


gdybys siedzial z noga w gipsie przed kompem to tez bys sie nudzil i bys wszytko czytal jak leci....
A co do stasty to sie od was dowiedzialem ze jestem pierwszy.
A tak naprawde to ja lubie siedziec po roznych forach....sam do niedawna jedno wspoltworzylem

jeszcze siedzisz w gipsie ile juz czasu??

eee tam są lepsze rzeczy do roboty :P
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Koala » czwartek, 2 mar 2006, 01:24

ochrona przyjechałą i zooooooooooonk dobranoc wszystkim paaa
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez yennefer » czwartek, 2 mar 2006, 01:28

Koala, wez pod uwage, ze WZT stoi na czele zupelnie przypadkowo, ludziom zjadlo tysiace postow, i ci, ktorzy mieli ich najwiecej, spadli teraz na nizsze pozycje :P

a co do studiow - jest ok, tradycyjnie sie obijam :P ale juz niedlugo trzeba bedzie myslec o powaznych sprawach, korzystam wiec poki moge 8)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Koala » czwartek, 2 mar 2006, 01:49

yeen wiem wiem widze jak wszytkim po równo to porówno kiedys tez byłem w top10 na 3 miejcu przedemną był slayer i fido

i po pewnym wydarzeniu NIKT NIKT procz 2,3 osob nie zauwazyli tego

pozdrawiam i kurde rano bankowa wizyta u pani KIEROWNICZKI :twisted:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez kulA » czwartek, 2 mar 2006, 17:04

yennefer napisał(a):Koala, wez pod uwage, ze WZT stoi na czele zupelnie przypadkowo, ludziom zjadlo tysiace postow, i ci, ktorzy mieli ich najwiecej, spadli teraz na nizsze pozycje :P

a co do studiow - jest ok, tradycyjnie sie obijam :P ale juz niedlugo trzeba bedzie myslec o powaznych sprawach, korzystam wiec poki moge 8)

yenn i to obciecie pokazalo kto teraz najwiecej pisze, bo obcielo te starsze posty, mi obcielo z ponad 5000 to 500 z kawalkiem, no karol ostatnio zdecydowanie najwiecej pisze :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Koala » czwartek, 2 mar 2006, 18:23

tak ale porównaj ze dawniej było inczaej lepiej :P

nastrój płatkowo-jogurtowy
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez kazió » czwartek, 2 mar 2006, 18:27

temat brzmi : studenci co tam u was, niemoi mili
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Koala » czwartek, 2 mar 2006, 18:32

kazió napisał(a):temat brzmi : studenci co tam u was, niemoi mili


no pisze ze dietka
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Suzy » piątek, 3 mar 2006, 12:49

pastor napisał(a):egzamin na 4 ...buhehehehhe normalnie szok... teraz to juz tylko teatrzyk i jakies tam eksperymenty :twisted: :twisted: :twisted:


... to wreszcie mogę pogratulować i przestać trzymać kciuki :aloha:

... ja ruszam jutro o świcie :lol: ... pamiętaj co obiecałeś :roll: :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości