imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » piątek, 3 lut 2006, 21:08

ulatniam się (-czekam na wynagrodzenie :twisted: ).. ciao ludziska. Miłego piąkowego wieczoru :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 4 lut 2006, 09:48

Achaja napisał(a):W parę osób znanych zresztą z forum, spotykamy się dzisiaj na urodzinach u U-S. :beer:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO U-S DUŻO SŁONKA W ŻYCIU :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:

Oj będzie się działo, oj będzie.... :lol: :lol: :lol: :D (już nie mogę się doczekać :gwizd: )

Przyłączam się do życzeń:

SPEŁNIENIA MARZEŃ I POCIECHY Z KOCHAJĄCEGO MĘŻA

:* :urodziny: :drunk: [smilie=band.gif] :przytul:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » sobota, 4 lut 2006, 12:35

może :hyhy:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez agentWomen » sobota, 4 lut 2006, 13:05

ano... dzisiaj również impreza (ale coś mnie katar chwycił i ból gardła. Chyba będę dzisiaj kierowcą 8) )
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » sobota, 4 lut 2006, 18:11

agentWomen napisał(a):Chyba będę dzisiaj kierowcą 8)
a ja niegrzeczną pasażerką :twisted: .. impreza (narazie) z -pisaniem, a później pobawię się troszkę inaczej :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » sobota, 4 lut 2006, 18:48

kamila napisał(a):
agentWomen napisał(a):Chyba będę dzisiaj kierowcą 8)
a ja niegrzeczną pasażerką :twisted: .. impreza (narazie) z -pisaniem, a później pobawię się troszkę inaczej :twisted:

Całkowita zmiana planów, ale tak musi być 8)
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez BrathSabbath » sobota, 4 lut 2006, 21:31

agentWomen napisał(a):
kamila napisał(a):
agentWomen napisał(a):Chyba będę dzisiaj kierowcą 8)
a ja niegrzeczną pasażerką :twisted: .. impreza (narazie) z -pisaniem, a później pobawię się troszkę inaczej :twisted:

Całkowita zmiana planów, ale tak musi być 8)
Zmiana planów ?? hehe czyli wszystko w porządku ... standardowo ... ma się rozumieć ... :lol:
Avatar użytkownika
BrathSabbath
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 25 lut 2005, 01:46
Lokalizacja: z tego powodu

Postprzez agentWomen » niedziela, 5 lut 2006, 03:18

A jednak wszystko odbyło się zgodni z planem pierwotnym:
agentWomen napisał(a):ano... dzisiaj również impreza (ale coś mnie katar chwycił i ból gardła. Chyba będę dzisiaj kierowcą 8) )
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » niedziela, 5 lut 2006, 11:00

agentWomen napisał(a):A jednak wszystko odbyło się zgodni z planem pierwotnym
tak i ciesze się, że zdążyłam się wyrobić, bo było sympatycznie :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » niedziela, 5 lut 2006, 12:31

kamila napisał(a):
agentWomen napisał(a):A jednak wszystko odbyło się zgodni z planem pierwotnym
tak i ciesze się, że zdążyłam się wyrobić, bo było sympatycznie :wink:


... zabawne ... dziwnym zbiegiem okoliczności to zupełnie jak u mnie ... :wink:

... a na osłodę chorym i wytrwałym na męskie komplementy kierowcom, znoszącym głośnych pijaków w swoim wozie - wysyłam buziaki ... :*
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez agentWomen » niedziela, 5 lut 2006, 12:50

Suzy napisał(a):... a na osłodę chorym i wytrwałym na męskie komplementy kierowcom, znoszącym głośnych pijaków w swoim wozie - wysyłam buziaki ... :*

O dzieki przyda się, bo właśnie się obudziłam i jestem masakrycznie chora...
idę sobie zmierzyć temprature. do slownie umieram
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości