Didi napisał(a):telka Twoje myslenie jest wogole dla mnie niezrozumiale narzekasz na wszystko wez sie za cos innego a nie za marudzenie ok ?
Zadnych kazamatow zadnych techniawek nie wiem skad ta mysl he?
Lasery beda na imprezie Lecha
oki doki DIDI może i narzekam ale nie chciałabym żeby tak się zrobiło, a pierwsze co po przeczytaniu Twojego postu tak mi się jakoś skojartzyło.........
mam nadzieje że będzie trendy cool jezzy czy jak to się teraz mówi.....
i za to właśnie trzymam kciuki




Niestety zadnej.......
więc raczej w najbliższy weekend ani dwa następne się nie przekonam bo już mnie nie będzie ........... i pozostaje gdybanie