przez loisslane » czwartek, 27 gru 2007, 16:11
Mnie się wydaje, że mieszkańcami dzielnicy uzdrowiskowej są głównie kuracjusze i przyjezdni, regularnych domów i osiedli jest w tej okolicy chyba jednak niewiele, wielkiego oddźwięku więc raczej nie będzie... Kołobrzeg jest za małym miastem, żeby dzielić je na dzielnice i dla każdej organizować oddzielne forum Forum (chyba że Osiedle Ogrody), zresztą jak juz ktoś napisał, po co je dzielić, skoro lepiej łączyć? Owszem, widze potrzebę wypowiadania się na temat dzielnicy uzdrwoiskowej, ale tematów nie będzie tak dużo, żeby zlepić je w osobne działy nowego Forum.
Pomysł nie jest zły, ale myślę, że mozna by zacząć od założenia tematu na forum tkk na temat dzielnicy uzdrowiskowej. Niech tam ludzie piszą o wszystkim związanym z uzdrowiskiem, a z tematów, jakie poruszą, będzie można ocenić potzrebę forum na ten temat, uściślić nazwy działów itp. Udało się to z wątkiem zmotoryzowanych (zainteresowanie nim jest spore, a temat okazał się potrzebny), dlaczego nie spróbować z uzdrowiskiem?