ERA uruchamia sieć 3G w Kołobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ERA uruchamia sieć 3G w Kołobrzegu

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 29 paź 2007, 09:10

Od kiliku dni co jakiś czas pojawiał się na telefonie sygnał 3G. Dziś modem od rana pracuje na szybkim łączu.
Oznacza to że, stają się możliwe video rozmowy w sieci Era i szybki internet. W zależności od modemu jest 1,8 Mb i 7,2 Mb.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Bruno » poniedziałek, 29 paź 2007, 09:28

Potwierdzam, u mnie tez 3G na ekraniku sie swieci
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Re: ERA uruchamia sieć 3G w Kołobrzegu

Postprzez Mist » poniedziałek, 29 paź 2007, 10:18

Deja Vu napisał(a):Od kiliku dni co jakiś czas pojawiał się na telefonie sygnał 3G. Dziś modem od rana pracuje na szybkim łączu.
Oznacza to że, stają się możliwe video rozmowy w sieci Era i szybki internet. W zależności od modemu jest 1,8 Mb i 7,2 Mb.


masz na mysli hsdpa czy umts?
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 29 paź 2007, 10:22

hsdpa - info

Cennik
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Pigul » poniedziałek, 29 paź 2007, 21:23

a mi wlasnie skonczyla sie umowa na iPlusa ... i wlasnie jutro ide do era salonu
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » poniedziałek, 29 paź 2007, 21:58

era rządzi :D
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez McCool » wtorek, 30 paź 2007, 08:51

Pigul napisał(a):a mi wlasnie skonczyla sie umowa na iPlusa ... i wlasnie jutro ide do era salonu

Wcale Ci się nie dziwię. Niby sieć Plus i tak ma najwięcej nadajników UMTS, ale jak można było postawić maszty 3G w Białogardzie, a Kołobrzeg pominąć???!! :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Didi » wtorek, 30 paź 2007, 09:38

SatH juz testuja :) spojrz czasem na telefon, zaskakuje w niektorych miejscach w kolobrzegu :))
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Didi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » wtorek, 30 paź 2007, 13:11

W sumie jeśli 3G wprowadzą, to chyba lepiej zostać przy iPlusie bo po podpisaniu nowej umowy lepsze warunki dają, a Era potraktuje jak nowego klienta.

Ps. Chociaż mam nadzieję, że ten UMTS Plusa nie będzie działał, tak jak ostatnio EDGE :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Pigul » wtorek, 30 paź 2007, 17:28

Plus zadnej fajnej oferty nie zaproponowal, dali np. mozliwosc zakupu modemu za zlotowke ale nalezy zostac przy najdrozszym abonamencie lub zakup telefonu z mozliwoscoa uzywania 3G ale tylko z abonamentem telefonicznym. 24 miesiace bylem u dziadow, placac 108 zl i go... dostaje za nastepne 24 miesiace. Nigdy iPlusa. Wracam do Ery - tam mam dwie komorki, eradomowa i teraz Blueconnect
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » wtorek, 30 paź 2007, 21:57

Pigul napisał(a):Plus zadnej fajnej oferty nie zaproponowal, dali np. mozliwosc zakupu modemu za zlotowke ale nalezy zostac przy najdrozszym abonamencie lub zakup telefonu z mozliwoscoa uzywania 3G ale tylko z abonamentem telefonicznym. 24 miesiace bylem u dziadow, placac 108 zl i go... dostaje za nastepne 24 miesiace. Nigdy iPlusa. Wracam do Ery - tam mam dwie komorki, eradomowa i teraz Blueconnect

Jak nie bierzesz u nich nowego modemu, to wtedy sieć proponuje Ci korzystniejsze warunki z limitem i cenami. Jeśli miałeś go na firmę to dają Ci tu 8gb na jednego miecha. Jeśli chodzi o neta, to oferta Plusa jest aktualnie najlepsza. 3G też kryje najwięcej Polski u nich.

Nie oczekiwałbym od Ery gruszek na wierzbie, chociaż przyznam, że technologię mają dobrą i stabilną.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Pigul » czwartek, 1 lis 2007, 00:21

czyli mam zostac z Sony GC89 na Edge?
to po cholere mi 3G?
Chodzi o to ze chcac zostac u nich i miec dostep do 3G nie dostaje nic. Wiec dalej bede robil swoja robote - juz kilkanascie osob zdecydowalo sie na innego uslugodawce po uslyszeniu moich wrazen ze wspolpracy z Plusem.
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Deja Vu » czwartek, 1 lis 2007, 09:26

McCool napisał(a):
Pigul napisał(a):Plus zadnej fajnej oferty nie zaproponowal, dali np. mozliwosc zakupu modemu za zlotowke ale nalezy zostac przy najdrozszym abonamencie lub zakup telefonu z mozliwoscoa uzywania 3G ale tylko z abonamentem telefonicznym. 24 miesiace bylem u dziadow, placac 108 zl i go... dostaje za nastepne 24 miesiace. Nigdy iPlusa. Wracam do Ery - tam mam dwie komorki, eradomowa i teraz Blueconnect

Jak nie bierzesz u nich nowego modemu, to wtedy sieć proponuje Ci korzystniejsze warunki z limitem i cenami. Jeśli miałeś go na firmę to dają Ci tu 8gb na jednego miecha. Jeśli chodzi o neta, to oferta Plusa jest aktualnie najlepsza. 3G też kryje najwięcej Polski u nich.

Nie oczekiwałbym od Ery gruszek na wierzbie, chociaż przyznam, że technologię mają dobrą i stabilną.

To prawda McCool. Era nie obiecuje gruszek na wierzbie. :D
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości