super pokaz + FAJERWERKI:))))

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

super pokaz + FAJERWERKI:))))

Postprzez monika n-k » piątek, 18 maja 2007, 23:06

Witam .Dzis przy Skwerze Pionierów był super festyn, i zapowiada sie, ze najblizsze dni tez beda niezłe:)
Przedstawienie śliczne, byli wojowie i konie i "prawdziwy " książe( z koroną na głowie) córka zachwycona ,ja tez :)
Potem fajnie grali( cos innego nią ta telewizja):)
A na koniec.... FAJERWERKI:)))))
Duży + dal miasta za zrobienie czegoś takiego:)))
kto nie widzial niech załuje , choć fotografów sporo, wiec może coś bedzie:)))
pozdrawiam i życze rownie milego nastroju :D
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez mimoza » piątek, 18 maja 2007, 23:15

? bez egzaltacji - trafiłaś na przeciwnika wypierdzielania kasy w powietrze... 5 minut błyskotek i 10 tysi albo więcej poszlo się je-ć... nie na moje nerwy, ta zabawa... reszta imprez ? hm - co górale maja wspólnego z prawami miejskim miasta nad morzem? podobnie siostra faustyna ? chyba tyle, że ktoś pisał scenariusz obchodów po pijaku... bez urazy... ale może jestem juz starym zgorzkniałym pierdzielem... może młodym taki misz masz sie podoba ? dobranoc.
ps.
podobała mi się inscenizacja historyczna i jarmark jest ok,
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez monika n-k » piątek, 18 maja 2007, 23:29

hm... a myslisz ze gdyby nie wydali tych 10tys( jak sugerujesz) Ty bys wychaczył kase?
no możę... :wink:
skocz na piwko :) to Ci poprawi nastroj:)
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Tisaja » piątek, 18 maja 2007, 23:41

Byłam na otwarciu, przemówieniach.. itd. :lol:
Przypadkiem... przechodziłam, usłyszałam i zajrzałam...

A fajerwerki oglądałam z domu... ;/
Gdybym wiedziała, ze będą sztuczne ognie podpełzłabym bliżej...
A tak- zastały mnie przy malowaniu pazurów... w ciszy i spokoju pokoiku... i lekko zrujnowały moja błogą-weekendową samotność... :lol:

To , co widziałam było piękne... :roll:

"-Widzisz bunkry?
- Nie ale tez jest zajebiscie... " :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Vin » sobota, 19 maja 2007, 03:40

aaajjjjj szkoda, ze nie wiedizalam bo bym poszla
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » sobota, 19 maja 2007, 05:16

fajerwerki to mialem w bloku w nocy jak wybuchl pozar w piwnicy
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » sobota, 19 maja 2007, 07:13

sasiadka z dolu warczala na balkonie czy kogos nie [beeeep] o tej godzinie walic fajerwerkami a walilo dosc glosno jak na takie slabe ognie ;p
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » sobota, 19 maja 2007, 08:39

a to wszystko z jakiej okazji ?? ?? ??
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez monika n-k » sobota, 19 maja 2007, 10:25

witam .tak słysze od rana ,że w parku juz grają:)
zapowiada się miły dzień ;)
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Mafi » sobota, 19 maja 2007, 13:05

Dni Kołobrzegu?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez McCool » sobota, 19 maja 2007, 13:54

A wieczorem zaśpiewa Jamal. Tylko nie rozumiem czemu jego koncert upchali na ten mały placyk za halą Milenium.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez mimoza » sobota, 19 maja 2007, 21:55

byłem na początku jamala - nieźle - atmosferka też ciekawa - trawą jedzie aż po komendę.... ech - już wiem dlaczego nie śpiewają na skwerze pionierów - bo dyżurny policjant musiałby ich aresztować za nawoływanie do legalizacji zioła a tak może udawać, ze o niczym nie wie... jak wszyscy... wywiad na gp w tygodniu wrzucę, bardzo... bardzo ciekawy...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez McCool » sobota, 19 maja 2007, 22:22

"Sadzić. Palić. Zalegalizować"

i wszystko jasne :)

koncert rzeczywiście niezły. ten zespół z Darłowa przed też niczego sobie był.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości